reklama

Pejsci z Rumunska, kteří čekají na virtuální rodiče

Většina pejsků se do rumunských soukromých azylů dostává ve zbídačeném stavu. Náklady na vstupní léčbu, testy, krmení, kastraci, odčervení a odblešení atd. se mohou vyšplhat velmi vysoko a rovněž i pravidelné nezbytné financování chodu azylů, kde je průměrně najednou 70 až 400 psů, je velmi drahé. A právě virtuální adopce znamenají značnou pomoc, aby toto vše bylo vůbec reálné.

Spolek Heart for Romanian dogs je realizuje tak, že zájemce o virtuální adopci dostane nabídku pejsků z azylů a vybere si toho, který se mu nejvíce zalíbí a ještě svou virtuální maminku či tatínka nemá. Pokud zájemce chce, získá zdarma certifikát o virtuální adopci s jeho jménem a obrázkem pejska. Následně rodič každý měsíc dostává foto či video „svého“ pejska z Rumunska.

Pokud byste se chtěli stát adoptivním rodičem některého pejska, právě vy, neváhejte kontaktovat spolek Heart for Romanian dogs, nejlépe se přihlásit pomocí facebookové skupiny, kde dostanete potřebné informace: Virtuální adopce pro rumunské pejsky.