reklama

Prima Mazlíček

Nejnovější příspěvky k tématu

Hluchý Pancho má domov! První e-mail nové majitelky ale vyvedl vedoucí útulku z míry
Svět zvířat

Hluchý Pancho má domov! První e-mail nové majitelky ale vyvedl vedoucí útulku z míry

V řijnu jsme natáčeli náš pořad Prima Mazlíček a jedno z témat bylo: výcvik neslyšících psů. Sehnali jsme do reportáže skvělého trenéra psů Standu Mrázka z Krkonošské psí školy, který nám se svým neslyšícím svěřencem a jeho majiteli ukázal, jak výcvik probíhá. Každý náš díl ale má i rubriku „Hledání domova“ a komu jinému bychom ho měli hledat v takto tematickém díle než neslyšícímu psovi? A tak jsme na doporučení vyrazili do Útulku Tábor za Panchem.

Záchranáři odvezli pacienta sanitkou i s jeho psy: Odmítali se od něho hnout

17. listopadu 2021 10:00

Znáte příběh Hačika? Opuštěného pouličního psa, kterého se ve filmu ujme univerzitní profesor Parker Wilson (Richard Gere) a každý den s ním chodí na nádraží, odkud jezdí do práce. Hačikó na něho celý den čeká a vždy v pět hodin odpoledne se dočká. Jednoho dne ale Parker dostane infarkt a zemře. Hačikó chodí na nádraží čekat každý den celých devět let. Neuvěřitelný příběh? Ne, neuvěřitelná je věrnost našich čtyřnohých parťáků.

V americké zoo zahynuli tři levharti sněžní nakažení koronavirem

16. listopadu 2021 09:00

V zoologické zahradě ve státě Nebraska zahynuli tři levharti sněžní, kteří se nakazili koronavirem. Koronavirem se v tom samém zařízení nakazili i dva tygři sumaterští, kteří se ale z nemoci uzdravili, uvedla to dnes Lincoln Children's Zoo na svém Facebooku. Ohniska koronaviru mezi zvířaty zaznamenaly v USA i další zoologické zahrady.

Nekupuj, adoptuj: To je heslo hollywoodského krasavce Toma Hardyho

13. listopadu 2021 15:00

Jeden z nejvíc sexy mužů planety Tom Hardy je spíše obsazován do rolí „bad guys“ a podle všechno byl v mládí opravdový floutek. Odcházel z vyučování kouřit cigarety nebo ho zastavili policisté, když řídil kradený mercedes. V mládí byl několikrát zatčený a zkušenost měl i s drogami, moc tehdy nenasvědčovalo tomu, že by se z něj stala hollywoodská hvězda. Vypadá to ale, že s věkem se herec zklidnil, záporáky už jen hraje a ve skutečnosti má srdce na dlani.

Hlavní zprávy

Mám rád zlato, říká kandidát na ministra průmyslu a obchodu. Kdo je Jozef Síkela?
Vláda

Mám rád zlato, říká kandidát na ministra průmyslu a obchodu. Kdo je Jozef Síkela?

Ve vznikající vládě Petra Fialy má nahradit Věslava Michalika. Jozef Síkela je novým kandidátem hnutí STAN na post ministra průmyslu a obchodu. Jde o finančníka, který má v oboru 30leté zkušenosti. Jako výkonný ředitel vedl Slovenskou spořitelnu a byl členem představenstva její matky, rakouské Erste Group. Ve světě peněz patří spíše ke konzervativcům, který se rezervovaně staví ke kryptoměnám a raději dává přednost zlatu.

reklama

Prima Mazlíček

Články, reportáže, pořady, zábava a informace – to všechno o zvířatech a na jednom místě! Co se děje ve zvířecím světě právě teď? Jak se chovat v různých situacích a na co je potřeba dávat si pozor? Jaké celebrity mají opravdu rády zvířata a kdo skutečně pomáhá? To všechno a ještě mnohem víc najdete právě tady!