CNN Prima News pepřový sprej

pepřový sprej

Výpis příspěvků ke štítku „pepřový sprej“

Drama na Vysočině: Muži chtěli unést dceru podnikatele, mířili na ni zbraní. Pak přišel zvrat

21. července 2022 10:53

Dvojice mužů z Vysočiny se podle policistů pokusila se zbraní v ruce unést dceru jihomoravského podnikatele. Žena jim utekla. Motivem činu byl nejspíš obchodní spor a mnohamilionový dluh. Pravděpodobné pachatele policie dopadla. Za pokus o vydírání hrozí oběma mužům trest pět až 12 let ve vězení, oznámil novinářům policejní mluvčí Pavel Šváb.

Psí hrdinka: Fenka se vrhla na divokou pumu. Své majitelce zachránila život, sama zemřela

10. června 2022 06:58

Čtyřiadvacetiletá Erin Wilsonová se 16. května jen o vlásek vyhnula tomu, že ji na turistické stezce v severní Kalifornii neroztrhala puma. Za záchranu života vděčí své fence Evě, která ji bránila a na divokou šelmu zaútočila. Belgický ovčák utrpěl vážná zranění lebky. Její majitelka na svém Instagramu oznámila, že fenka následkům zranění podlehla.

Surové napadení kvůli roušce v Praze: Muž chytil řidičku autobusu za vlasy a táhl ji ven

12. října 2021 19:01

Otřesné napadení řidičky autobusu řeší pražští policisté. Došlo k němu na lince 224 v polovině června, nyní policie žádá veřejnost o pomoc. Vše začalo, když řidička upozornila jednoho z cestujících, aby si nasadil respirátor. Muž ji ale místo toho chytil za vlasy a snažil se ji vytáhnout z kabiny řidiče. V tom mu zabránili dva pasažéři, které teď policie hledá.

Z auta stříkali po lidech pepřový sprej. Neútočili jsme kvůli respirátorům, tvrdí

12. března 2021 15:59

Incident z Turnova, kdy posádka vínového Subaru po kolemjdoucích stříkala dráždivou tekutinu, pravděpodobně pepřový sprej, má pokračování. Policisté již znají jména všech lidí z auta. Jde o dva muže a dvě ženy. Všem hrozí pokuta. Jejich jednání dávali svědci do souvislosti s tím, že postříkaní lidé neměli roušku či respirátor. To ovšem posádka auta popírá. K zasažení vybraných lidí používali dětskou vodní pistoli.

Policisté použili pepřový sprej proti malé dívce. Můžeš si za to sama, zlato, řekli jí

12. února 2021 22:51

Díky novým záběrům jsou k dispozici další podrobnosti v případu devítileté dívky, proti níž policisté použili pepřový sprej. „Můžeš si za to sama, zlato,“ odpověděl jeden z policistů, když si na jejich postup stěžovala. K incidentu došlo minulý týden v americkém městě Rochester poté, co rodiče dítěte přivolali policii kvůli tomu, že měli „rodinné problémy“.

Policisté nastříkali devítileté dívce pepřový sprej do obličeje. Americké město je v šoku

1. února 2021 22:14

Rodinné problémy byly příčinou zásahu policie v americkém městě Rochester. Devítiletá dívka tam hrozila sebevraždou, v nebezpečí prý byla i její matka. Místo odborné pomoci se ale dívka dočkala spoutání, členové policejní hlídky na ni použili i pepřový sprej. Město chování policistů odsuzuje. Policie zveřejnila videozáznam z celého incidentu.

Berlínské demonstrace proti vládě: Policie rozháněla 10 tisíc lidí vodním dělem

18. listopadu 2020 16:05

Nejméně 10 tisíc lidí se sešlo v centru Berlína u Braniborské brány na středeční demonstraci proti novele zákona o potírání infekčních chorob. Další tisíce lidí se shromáždily na jiných místech metropole. Odhaduje to policie, která se snaží protestující u Braniborské brány rozehnat pomocí vodních děl. Z davu na policisty létají kameny a dělobuchy.

Útočník v Praze napadá mladé ženy, jedné se podařilo uniknout

16. června 2020 17:00

Muž, který brutálně napadl v Praze nejméně tři ženy, zatím stále uniká. Kriminalisté zjistili, že obětí mohlo být více. V metru si totiž pachatel vyhlédl další ženu, kterou sledoval. Naštěstí se ale zastavila u přátel a to muže odradilo. Reportér CNN Prima NEWS s jednou z napadených hovořil.