CNN Prima News Petr Vágner

Petr Vágner

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Vágner“

Moderátor Petr Vágner šokoval přítelkyni. Ke společným narozeninám jí daroval extrémní výzvu

24. srpna 2022 13:07

Běhání nesnášel, poslední roky si ale život bez něj neumí představit. Prima moderátor Petr Vágner uběhl už tisíce kilometrů. Během covidové pandemie běhal dokonce i na chatě, kde na ploše 17 metrů čtverečních zdolal 43 km s rouškou na obličeji. Sen si letos splnil při závodě Ironman v Alžíru, který byl asi tím nejnáročnějším, který kdy absolvoval. A na start se opět chystá už tento víkend. A ani tentokrát se nebude šetřit.

Moderátor Vágner na pár dní zmizí z obrazovky CNN Prima NEWS. Chce zdolat titul Iron Man

8. února 2022 14:10

Jeden z nejtěžších triatlonových závodů na světě Sahara Triathlon odstartuje už 26. února i s reprezentantem CNN Prima NEWS. Ačkoli si pod Saharou většina populace představí vyprahlou poušť, už teď víme, že teplotní podmínky budou hodně chladné. Na Sahaře totiž napadl sníh a z letního sportu se stal rázem zimní. A jak říká Petr Vágner, bude to pro něj prý boj o život.

Deštník místo fleretu. Choupenitch šermoval ve studiu s moderátorem a mluvil o rapu

23. prosince 2021 22:48

Že je Alexander Choupenitch výborným šermířem, konkrétněji řečeno fleretistou, je známá věc. Ostatně svůj um letos ukázal na olympijských hrách v Tokiu, kde získal bronzovou medaili. Ale zároveň už nějakou dobu fušuje do uměleckého řemesla – rapového. Před pár týdny zveřejnil nový klip Boj a u té příležitosti zavítal na CNN Prima NEWS. Během návštěvy ve studiu si stihl poměrně neortodoxně zašermovat s moderátorem sportovních zpráv Petrem Vágnerem.

Prima kamínkování: Slunečná nebo Sestřičky. Jaký kamínek diváků se vám nejvíce líbí?

8. září 2021 08:55

Televize Prima na léto připravila dobrodružnou prázdninovou zábavu. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemňovala procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den. A diváci pak kamínky nacházeli díky indiciím na různých místech po celém Česku. To jim ale nestačilo a začali nám posílat vlastní kamínky s tematikou Prima pořadů. Který u vás zaboduje nejvíce?