reklama
CNN Prima News Petr Vágner

Petr Vágner

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Vágner“

Libor Bouček, Iva Kubelková, Petr Vágner nebo Václav Janata! Prima šetří Prahu v plném proudu

30. dubna 2021 07:05

Prima šetří Prahu – to je projekt FTV Prima, do kterého se minimálně na následující čtyři týdny zapojily hvězdy, jako je Petr Vágner, Václav Janata, Libor Bouček a Iva Kubelková. Každý ze zmíněných bude po dobu sedmi dnů ke své dopravě po Praze tam, kde je potřeba vlastního automobilu a kam se nedá dostat pěšky či městskou dopravou, používat elektromobil značky Mercedes Benz EQA. Sledujte, jak lze touto cestou pomoci našemu hlavnímu městu.

Jezdil se záchrankou, teď pomáhá v covidáriu. Moderátor Vágner popsal první službu

16. března 2021 23:52

Moderátor Petr Vágner si v roli dobrovolníka zkusil v pátek odsloužit den na interně a anesteziologicko-resuscitačním oddělení. „Za pět deset minut je v tom člověk úplně propocený,“ popsal Vágner „skafandr“, který na sobě musí při službě mít. Svěřil se i s dalšími čerstvě nabitými zážitky a prozradil, jestli se jako dobrovolník do nemocnice ještě někdy vrátí.

Covid mě připravil o sílu i 10 kilo. Začít s trénováním je těžké, říká Petr Vágner

2. prosince 2020 17:14

Dvanáct dnů ležel v horečkách, sužovaly ho bolesti kloubů i hlavy. Koronavirus dal Petru Vágnerovi, pro kterého nebyl problém zaběhnout ultramaraton, pořádně zabrat. Období léčení už je ale pryč. Moderátor Sportu na CNN Prima NEWS daroval krevní plazmu a nyní opět začíná s tréninkem, aby se co nejdříve dostal zpátky do formy.

reklama