CNN Prima News Petr Vágner

Petr Vágner

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Vágner“

Dojemné vzpomínky na Šulcovou: Ať je v hereckém nebi také tak krásná, smutní Jandák

Nikdy bych neřekl, že se z té kdysi zaražené holky stane velká herečka, vzpomněl na zesnulou Janu Šulcovou bývalý ministr kultury Vítězslav Jandák. Ve vysílání CNN Prima NEWS vyslovil přání, ať je v hereckém nebi také tak krásná. O umělkyni hovořili také moderátor a hlasatel Alexander Hemala, fotografka Lenka Hatašová či moderátor CNN Prima NEWS Petr Vágner.

Prima CUP přilákal stovky cyklistů. Závod s třiadvacetiletou historií si užili malí i velcí

Několik stovek cyklistických nadšenců se zúčastnilo pátého závodu Prima CUP, kterým byl ČEZ Sázava. Tradiční bikeový seriál, kterému náleží třiadvacetiletá historie, si užili jak malí, tak velcí závodníci. Mezi dominanty tohoto podniku patří start pod bývalým benediktýnským klášterem z 11. století, který se nachází u břehu řeky, po které je toto město pojmenováno. Středočeská pahorkatina, na jejímž území se závod konal, se s přehledem postarala o kvalitní výškové metry na všech trasách, které měřily 80, 40 a 16 km.

Střelba ostrými a křest ledovou vodou. Vágner a Křivánková strávili den s jednotkou URNA

Určitě to znáte ze zpráv a z filmů. Parta tvrdých hochů z policejního útvaru URNA vyrazí dveře a s děsivým řevem a samopaly v rukou vpadne do bytu, kde během několika vteřin zajistí zločince. Ti obvykle nemají žádnou šanci. To všechno díky intenzivnímu výcviku, který si na utajovaném místě mohli zcela exkluzivně vyzkoušet moderátor Nového dne na CNN Prima NEWS Petr Vágner a vedoucí vydání ranního vysílání Markéta Křivánková.

DERMACOL LOVE DAY: oslavte nejromantičtější den v roce s Prima LOVE

První máj, lásky čas, kouzelné prostředí jarní Grébovky vybízející k polibku pod rozkvetlou třešní, dvanácté narozeniny kanálu Prima LOVE, moře krásy a zábava pro celou rodinu – to je pátý ročník DERMACOL LOVE DAY. Speciální den v roce věnovaný ženám, které se budou moci nechat hýčkat a užít si komplexní péči o tělo i mysl za doprovodu svých drahých poloviček a těch nejmenších, nabídne i letos nabitý program na dvou pódiích. O hudební doprovod se postará Xindl X, skupina Holki, Olga Lounová nebo Vašek Noid Bárta. Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře televize Prima, v čele s moderátory televize Prima, i na herce z oblíbeného seriálu ZOO. Akci již pátým rokem pořádá primácká agentura SOLOOTIONS.

Moderátor Petr Vágner šokoval přítelkyni. Ke společným narozeninám jí daroval extrémní výzvu

Běhání nesnášel, poslední roky si ale život bez něj neumí představit. Prima moderátor Petr Vágner uběhl už tisíce kilometrů. Během covidové pandemie běhal dokonce i na chatě, kde na ploše 17 metrů čtverečních zdolal 43 km s rouškou na obličeji. Sen si letos splnil při závodě Ironman v Alžíru, který byl asi tím nejnáročnějším, který kdy absolvoval. A na start se opět chystá už tento víkend. A ani tentokrát se nebude šetřit.