Vágner s přítelkyní absolvovali nejtěžší běžecký závod. Strašné, nechal se slyšet moderátor

Odvážná mise Petra Vágnera

Moderátor CNN Prima NEWS Petr Vágner má za sebou odvážnou misi. Cílem milovníka výzev se stalo pohoří Himálaj, kde se zúčastnil jednoho z nejtěžších běžeckých závodů světa. Do dobrodružství ve výšce 3 600 metrů nad mořem zapojil i přítelkyni Silvii. A jako jediný český pár na LADAKH Maratonu doběhli do cíle v čase 5 hodin a 47 minut.

„Strašné, už to nikdy neběžím,“ nechal se slyšet Vágner v cíli. LADAKH Maraton se běží ve výšce 3 600 metrů a řadí se mezi nejtěžší maratony na světě.

ČTĚTE TAKÉ: Neskutečný výkon! Petr Vágner s partnerkou Silvií zdolali v extrémním závodu Beskydy

Různé závody se konají v Lehu, historickém hlavním městě Ladakhu a jeho okolí, a nabízejí účastníkům jedinečnou příležitost proběhnout se s místními obyvateli tou nejkrásnější krajinou, která nabízí úžasné výhledy na hory, řeky a údolí, jak ostatně stojí na oficiálních stránkách závodu.

O dechberoucí podívané mluvila také Vágnerova partnerka Silvie, která s moderátorem drsný běh absolvovala. „Bylo to krásné. Ty výhledy…“ popisovala Silvie, která na rozdíl od svého přítele panorama ocenila.

„Já si od 33. kilometru nic nepamatuju,“ uvedl se smíchem Vágner a dodal, že partnerka na něj dokonce i čekala. „21 kilometrů jsme měli za dvě hodiny,“ doplnil.

PODÍVEJTE SE: Jaké byly první dojmy Petra Vágner po doběhu?

Tagy: