reklama
CNN Prima News Petr Zoul

Petr Zoul

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Zoul“

Bez kvalitní angličtiny se v USA prosadíte jen těžko, říká tenisový trenér Zoul

26. května 2020 12:41

Pětatřicet let žil v Československu za železnou oponou a ve svobodném Česku. Odmala hrál tenis, sen o vlastní účasti na věhlasném Wimbledonu se mu nesplnil. Přesto doufá, že tam jednou přece jen bude sedět v lóži a bude sledovat své svěřence. Petr Zoul je český tenisový trenér, který vzal rakety, tenisky, kytaru a odjel do Ameriky trénovat.

Americké děti jsou daleko sebevědomější než české, říká tenisový trenér Zoul

22. května 2020 12:14

Petr Zoul je český tenisový trenér, který vzal rakety, tenisky, kytaru a odjel do Ameriky trénovat. V první části obsáhlého rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisoval rozdíly tréninkového systému v USA, kde více než deset let individuálně připravuje nadějné talenty, a v Česku. Poodkryl provázanost sportovní kariéry a univerzitního vzdělávání v USA, především pro zahraniční studenty. Mluvil také o bývalých českých daviscupových reprezentantech, kteří se usadili na Floridě. Přinášíme vám druhou část našeho třídílného rozhovoru.

Dostat dítě na univerzitu v USA? Jedinou šancí bývá sport, říká tenisový trenér Zoul

20. května 2020 08:07

Pětatřicet let žil v Československu za železnou oponou a ve svobodném Česku. Odmala hrál tenis, sen o vlastní účasti na věhlasném Wimbledonu se mu nesplnil. Přesto doufá, že tam jednou přece jen bude sedět v lóži a bude sledovat své svěřence. Tenisový trenér Petr Zoul, který v Praze vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu a též anglistiku a amerikanistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v otevřeném rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje svou cestu za nadějí a snem, mluví i o rozdílech mezi Čechy a Američany. Přinášíme vám první část celkem třídílného obsáhlého rozhovoru.

reklama