Platon Aukce může být cestou k vysněnému dílu

Chcete se zúčastnit aukcí zajímavých sběratelských předmětů, jedinečných uměleckých děl nebo digitálních objektů do her? Pak navštivte aukční portál společnosti Platon Life, kde můžete objevit váš vysněný dílek do sbírky či skutečně zajímavé dílo, které nikde jinde nenaleznete. Ceny se zobrazují primárně v PlatonCoinech a v závorce je vždy uveden i přepočet na CZK/EUR v závislosti na zvolené zemi.

K aukci se můžete připojit z jakéhokoliv místa na světě, pokud máte platný účet Platon Life a samozřejmě dostatek PlatonCoinů, které jsou také známé pod zkratkou PLTC. Tato digitální měna nové generace se uchovává v digitální peněžence, která je pojištěná proti možným krádežím nebo ztrátě prostředků. Všechny elektronické systémy jsou zabezpečeny na několika úrovních firmou Broadcom.

Peněženku si zřídíte tak snadno, jako bankovní účet, z pohodlí vašeho domova. Je potřeba se jen zaregistrovat, projít standardní ověřovací procedurou, vyžadovanou zákonem proti praní špinavých peněz a do peněženky nabít PLTC.

A jak funguje samotná Platon Aukce? Opravdu to není složité, podobá se všem běžným online aukcím. Pokud jste přihlášení, můžete přihazovat k vyvolávací ceně minimálním příhozem, který se provádí pouze ručně. Aukce je ukončena po vypršení časového limitu, který je daný a v případě, že se za tuto dobu vydraží daný objekt nad minimalní stanovenu cenu, je aukce ukončená. Po výhře v aukci, je uživatel směřován na pokladnu a k platbě. U vybraných položek je možný také okamžitý nákup „buy now“, ovšem za vyšší cenu.

Instruktážní video naleznete na https://app.platonlife.com, přihlásíte se do svého účtu zadáním e-mailu a hesla v záložce „Účty“. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, je vám plně k dispozici oddělení podpory pro zákazníky, na telefonu, e-mailu nebo osobně.

Tagy:
aukce dražba Bitcoin digitální měna Platon Finance Broadcom