CNN Prima News peněženka

peněženka

Výpis příspěvků ke štítku „peněženka“

Kohajda: Řetězce by měly férově zlevnit. Těžko, lidem nezůstane navíc nic, opáčil Hrnčíř

Obchodní řetězce by měly reagovat na vládní snížení daně u některých potravin a zlevnit, bylo by to férové, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS člen sněmovního rozpočtového výboru za KDU-ČSL Michael Kohajda. Podle místopředsedy sněmovního rozpočtového výboru Jana Hrnčíře (SPD) ale lidem v peněženkách víc peněz stejně nezůstane. „Víme, že když se daně zvyšují, tak se na to zpravidla nabalí i nějaká marže,“ podotkl Hrnčíř.

Hotovost, nebo platební karty? Podívali jsme se vládním i opozičním poslancům do peněženky

Cash, nebo karta? Téma, které v posledních dnech silně rezonuje napříč společností a politickým spektrem, vyzdvihuje v dolní komoře hnutí ANO. To namítá, že provozovatelé preferují hotovost i kvůli zrušení EET, nemusí tak všechny výnosy přiznávat. Řada občanů si však na platby kartou zvykla. Zeptali jsme se proto jak vládních, tak opozičních poslanců, kolik hotovosti sami nosí v peněžence a jakou formu platby preferují.

Varování experta. Ceny energií mohou vyletět vzhůru desetitisícům lidí kvůli nevýhodné fixaci

Odběratelé energií by se už v létě měli porozhlédnout po jiných nabídkách, poradil ředitel Asociace nezávislých dodavatelů energie Jiří Gavor. Mezi dodavateli totiž panuje konkurence a zlevňují. V pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS přiblížil, jak by lidé při výběru měli postupovat. Současně varoval, že desetitisíce uživatelů hrozí vysoké ceny v souvislosti s fixací cen.

Statečná Jitka ohromila i policisty. Zastavila zloděje, který utíkal s kradenou peněženkou

Statečná svědkyně se postavila do cesty zloději a sebrala mu ukradenou peněženku. Jitka Davídková svým pohotovým zákrokem pomohla muži okradenému v Rokytnici nad Jizerou, její statečnost ohromila i policisty. „V tu chvíli člověk o ničem nepřemýšlí, chce pomoct. Že to mohlo dopadnout i hůř, mi došlo až se zpožděním,“ řekla CNN Prima NEWS Jitka Davídková.

Nejmodernější kávovar De’Longhi u vás doma dřív než na trhu? Vydražte si ho

Voňavá a teplá káva provází člověka už po staletí. Máloco nás dokáže spolehlivě vytáhnout z postele jako její vůně. Ale káva není jen tradice či zvyk, bez něhož se spousta z nás neobejde. Se společností De’Longhi je to také požitek, umění skloubit historii s moderním způsobem života a schopnost empatie a ohleduplnosti. A právě italský výrobce kávovarů teď nabízí možnost zúčastnit se neobvyklého dobrodružství. Vyhlásil dražbu zbrusu nového kávovaru ELETTA EXPLORE, který bude na trhu až v roce 2023. Výtěžek dražby jde na dobrou věc!