CNN Prima News peněženka

peněženka

Výpis příspěvků ke štítku „peněženka“

Statečná Jitka ohromila i policisty. Zastavila zloděje, který utíkal s kradenou peněženkou

13. ledna 2023 07:31

Statečná svědkyně se postavila do cesty zloději a sebrala mu ukradenou peněženku. Jitka Davídková svým pohotovým zákrokem pomohla muži okradenému v Rokytnici nad Jizerou, její statečnost ohromila i policisty. „V tu chvíli člověk o ničem nepřemýšlí, chce pomoct. Že to mohlo dopadnout i hůř, mi došlo až se zpožděním,“ řekla CNN Prima NEWS Jitka Davídková.

Elektronická občanka i řidičák už v roce 2023, slibuje Bartoš. Co na novinku lidé říkají?

28. prosince 2022 09:45

Už na přelomu let 2023 a 2024 se Češi dočkají digitální peněženky. Takzvaná eDokladovka by měla sloužit i k prokazování v Evropské unii. V první fázi bude obsahovat občanský a řidičský průkaz, uvedl na prosincovém setkání vicepremiér pro digitalizaci Ivan Bartoš (Piráti). Inovaci, která bude nepovinná, lidé převážně vítají.

Nejmodernější kávovar De’Longhi u vás doma dřív než na trhu? Vydražte si ho

7. listopadu 2022 07:00

Voňavá a teplá káva provází člověka už po staletí. Máloco nás dokáže spolehlivě vytáhnout z postele jako její vůně. Ale káva není jen tradice či zvyk, bez něhož se spousta z nás neobejde. Se společností De’Longhi je to také požitek, umění skloubit historii s moderním způsobem života a schopnost empatie a ohleduplnosti. A právě italský výrobce kávovarů teď nabízí možnost zúčastnit se neobvyklého dobrodružství. Vyhlásil dražbu zbrusu nového kávovaru ELETTA EXPLORE, který bude na trhu až v roce 2023. Výtěžek dražby jde na dobrou věc!

U piva je těžké být pesimista. V budoucnu za něj ale 70 korun zaplatíme, říká Dvořák

18. října 2022 21:22

Kvůli vysokým cenám energií zdražuje i pivo, připomněl v pořadu Co na to vaše peněženka generální ředitel pivovaru Budějovický Budvar Petr Dvořák. Přiznal, že výhledově Češi za oblíbený alkoholický nápoj zaplatí až 70 korun, příští rok to prý ale nebude. „U piva je těžké být pesimistou, bude lépe,“ dodal ve vysílání CNN Prima NEWS.

Hamižný Neuer? Brankář Bayernu naštval taxikáře, který mu zachránil napěchovanou peněženku

24. července 2022 06:51

I mistr tesař se někdy utne. Případně zapomene. Opoře fotbalového Bayernu Mnichov a německé reprezentace Manuelu Neuerovi se podařilo zapomenout peněženku s hodnotným obsahem v taxíku. Naštěstí pro něj narazil na slušného řidiče, který se po směně vydal více než 100 kilometrů daleko, aby ji vrátil i s penězi majiteli. Zároveň si u toho dělal zálusk na nálezné. Jak ale píše web Sky Germany, byl pořádně zklamaný.

Nejdřív nehoda ze zoufalství, teď krádež. Upíru Krejčímu z auta zmizely tisíce korun

14. června 2022 09:57

Pro herce a populárního komika Václava Upíra Krejčího se v neděli zhroutil svět. Na rodinné chatě sáhl po alkoholu, ve kterém utápěl manželskou krizi. Následně s 2,7 promile usedl za volant – naboural a sjel s vozem do potoka. Po propuštění z nemocnice, kde mu ošetřili menší utrpěná zranění, neměl kam jít. Nyní přišla další rána. Z nabouraného vozidla mu někdo odcizil 35 tisíc korun.

Mladík našel v Brně 55 tisíc. Lidi na sociálních sítích jeho reakce překvapila

17. května 2022 12:20

Na zemi v garážích v centru Brna ležela peněženka se zhruba 55 tisíci korunami, nálezce ji odevzdal strážníkům. Majitelka už ji má zpět. V tiskové zprávě o tom informoval mluvčí strážníků Jakub Ghanem. Nálezy většího množství peněz jsou výjimečné, v Brně se ale v minulosti našly i vyšší obnosy, například taška v přepočtu se čtvrt milionem či jiná, kde bylo v přepočtu 11 milionů korun.

Pozor, v předvánoční čas přibývá kapsářů. Jaké jsou jejich fígle a jak se bránit?

10. prosince 2021 07:26

Chystáte se na nákup vánočních dárků? Dejte si pozor na své osobní věci. Právě teď v období adventu narůstají podle odborníků počty případů krádeží, a to až o 40 procent. Aktivita kapsářů v obchodech se zvýšila také kvůli covidovým opatřením, kdy přišli o možnost krást třeba na vánočních trzích a větších kulturních akcích.