reklama
CNN Prima News peněženka

peněženka

Výpis příspěvků ke štítku „peněženka“

Společná kasa je minulostí. Téměř pětina Čechů má před partnerem tajemství ohledně peněz

27. listopadu 2021 08:42

Tajemství týkající se peněz má před partnerem nebo partnerkou 18 procent Čechů. Častěji jsou to muži než ženy, nejvíce ve věku 35 až 44 let se základním nebo středoškolským vzděláním a z menších obcí od 1 000 do 1 900 obyvatel. Vyplývá to z průzkumu, který agentura NMS Market Research uskutečnila pro Raiffeisenbank mezi více než tisícovkou respondentů.

Krypto Magazín: Naše kryptoměnová peněženka je pojištěná, říká expert. Ostatní ne

31. října 2021 14:39

Členové firmy Platon Life, která se zaobírá širokou paletou podnikání v kryptoměnovém sektoru, v novém díle pořadu Krypto Magazín osvětlili historii ekonomických systémů, ale i problematiku zalistování kryptoměn na burzu. Rozhovoru se zúčastnili ředitel vzdělávání a výzkumu v Platon Life Leopold Tanner a Alfréd Paulovič, B2B ředitel Platon Life.

Policisté dopadli zloděje, který okradl sestřičky v náchodské nemocnici

8. dubna 2021 09:35

Policisté z Královéhradeckého kraje odvolali pátrání po totožnosti muže, který v náchodské nemocnici na sesterně vykradl covidové oddělení na jednotce intenzivní péče. Poté, co zveřejnili kamerové záznamy, se jim ozvalo hned několik lidí z celé České republiky, kteří pachatele poznali. Jde o 64letého muže, který je stíhaný za obdobnou trestnou činnost v jiné části republiky.

Kryptoseriál: Kam Bitcoin schovat? Brousí si na něj zuby hackeři i kvantový počítač

13. února 2021 09:30

S hodnotou Bitcoinu roste i snaha kriminálních živlů se této nejznámější kryptoměny zmocnit. Držitelé Bitcoinu se tak musejí proti hackerům bránit. Jenže jak? Ochrana kryptoměn – to je téma pro pátý díl kryptoseriálu, ve kterém vysvětlujeme základní atributy Bitcoinu, který mnozí považují za největší vynález od vzniku internetu.

reklama