CNN Prima News PlayStation 5

PlayStation 5

Výpis příspěvků ke štítku „PlayStation 5“

Dosud nejlepší virtuální realita? V herním pořadu CNN Prima Gaming testujeme PlayStation VR2

29. března 2023 06:23

Není od věci občas utéct do virtuální reality. My jsme si vyzkoušeli tu nejlepší, která tu doposud byla. V herním pořadu CNN Prima Gaming jsme totiž otestovali zařízení PlayStation VR2. Podívejte se, jak dopadla druhá generace virtuální reality od Sony. Herní pořad můžete sledovat každé úterý ve 23:40 na CNN Prima NEWS či přímo zde na webu cnnprima.cz. Reprízy pak běží každou sobotu ve 22:40.

Herní konzole PlayStation 5 jako nedostatkový vánoční dárek. Jak ho dostat pod stromeček?

10. října 2022 11:26

Od uvedení herní konzole PlayStation 5 na trh uplynuly dlouhé dva roky, přesto stále není volně v prodeji. Její výrobce, technologický velikán Sony, se totiž stále pere s pokrytím obrovské poptávky i logistikou. Oblíbená herní konzole tak zůstává nedostatkovým zbožím. Stihnou „pé es pětky“ letošní Vánoce, nebo mají hráči smůlu? To se pokusil zjistit štáb herního pořadu CNN Prima Gaming. Relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na CNN Prima NEWS i na webu cnnprima.cz.

PlayStation, Xbox či Nintendo? Nový díl CNN Prima Gaming vás provede herními konzolemi

9. května 2022 08:04

Tři značky, tři konzole a hromada otazníků. Vybrat správný stroj sloužící jen ke hraní není zdaleka tak jednoduché, jak by se mohlo mnohým zákazníkům zdát. Nejnovější díl pořadu CNN Prima Gaming si proto posvítí na hlavní herní konzole, které jsou v současnosti k sehnání – Xbox, PlayStation a Nintendo Switch. V dalších tematických blocích se věnuje fenoménu mikrotransakcí či vstupu legendárního hráče Counter-Strike: Global Offensive do esportového týmu fotbalisty Jakuba Jankta. Pořad CNN Prima Gaming můžete sledovat každou sobotu ve 22:35 na CNN Prima NEWS i na webu cnnprima.cz.

Herní počítač, nebo herní konzoli? Se správným výběrem mohou pomoct klíčové rozdíly

7. května 2022 00:17

Nadupaný herní počítač, nebo kompaktní herní konzoli? Nekonečné dilema, které trápí občasné i zkušené hráče videoher. Každá z platforem má své plusy i mínusy, po čem by měl ale hrami nepolíbený zákazník sáhnout? Nejnovější díl pořadu CNN Prima Gaming se zaměřil na největší přednosti i nedostatky obou typů herních zařízení. Pořad můžete sledovat každou sobotu v 22:35 na CNN Prima NEWS i na webu cnnprima.cz.

V Hradci Králové vzniká PlayStation Park Horizon. Název dostal podle populární videohry

18. dubna 2022 10:21

Ve festivalovém areálu v Hradci Králové vznikne nový přírodní park s názvem PlayStation Park Horizon. České zastoupení japonského herního giganta plánuje investovat do výsadby zeleně půl milionu korun. Poněkud netradiční spolupráce si klade za cíl vytvořit rekreační a volnočasovou zónu v prostoru, kde se konají festivaly jako Rock for People. Zástupci českého PlayStationu a radnice Hradce Králové na tiskové konferenci v hangáru Prima COOL nastínili, jak bude park vypadat.

PlayStation 5 i grafické karty pod stromečkem chyběly. Nejsou téměř k sehnání

24. prosince 2021 23:31

Kvůli problémům s dodávkami čipů, složité logistice i těžbě kryptoměn museli zákazníci po celém světě oželet některé dárky. Jde především o konzole PlayStation 5 a grafické karty, které bylo obtížné sehnat už od loňského roku. Nedostatku se snaží využít přeprodejci, kteří herní konzole nebo grafické karty prodávají na internetových bazarech za přemrštěné ceny.

Představení PlayStation 5: Futuristický vzhled, herní hity. Cena prý kolem 500 dolarů

12. června 2020 20:15

Japonská společnost Sony představila pátou generaci herní konzole PlayStation. Cenu a ani termín, kdy by se PlayStation 5 mohl objevit v obchodech, zástupci Sony neoznámili. Při slavnostním představení naznačili, že by se tak mělo stát s dostatečným předstihem, aby bylo možné konzoli pořídit jako letošní vánoční dárek. Podle webu techradar.com by se cena PS5 měla pohybovat kolem 500 dolarů, v přepočtu 12 tisíc korun, dodávky by mohly začít údajně už v červenci.