CNN Prima News plynová lahev

plynová lahev

Výpis příspěvků ke štítku „plynová lahev“

„Atentátník“ hrozil na Smíchově bombou, skončil na psychiatrii. Svědci popsali jeho řádění

Pomatený muž vyhrožující v neděli večer na Smíchově výbuchem plynové bomby byl dle svědků vyzpovídaných redakcí CNN Prima NEWS takříkajíc mimo už několik hodin před zadržením policisty. Zdrogovaný agresor měl rozbíjet věci a máchat kolem sebe nožem. Šestapadesátiletý jedinec je nyní podezřelý ze šíření poplašné zprávy. Hrozí mu až dvouletý trest za mřížemi.

Video zachytilo děsivý výbuch autobusu v centru města. Dva mrtví, ženě exploze utrhla nohy

Aktualizováno

V centru Voroněže ve čtvrtek explodoval autobus městské hromadné dopravy – zemřeli dva lidé a 20 osob utrpělo zranění. S odvoláním na gubernátora oblasti na jihozápadě evropské části Ruska o tom informují agentury Interfax a TASS. Úřady výbuch vyšetřují, na místě se podle nich nenašly žádné stopy výbušnin, média nejčastěji zmiňují možnou explozi plynové lahve.

Muž chtěl zabít mouchu, jeho snaha skončila explozí plynu

Zdemolovanou kuchyní a poškozenou střechou skončila o víkendu snaha jistého francouzského seniora zabít mouchu poletující v jeho domě. Muž se ji pokoušel zneškodnit elektrickou plácačkou, ta ale spustila explozi plynu, informoval zpravodajský web BBC. Majitel domu ve vesničce Parcoul-Chenaud nedaleko Bordeaux vyvázl jen s lehkým zraněním na ruce.