CNN Prima News pohlavní orgán

pohlavní orgán

Výpis příspěvků ke štítku „pohlavní orgán“

GLOSA: Probuď v sobě bohyni a přivoď si zánět močových cest

29. ledna 2022 09:51

Tvé lůno je zdrojem energie a síly. Tak zní jedna z nejčastějších vět objevujících se na „ezo“ instagramových účtech, tedy profilech spirituálně založených žen, které se prohlašují za bohyně nebo kněžky. V posledních letech sílí trend objevování vnitřní ženské síly, který značně podporuje i americká herečka Gwyneth Paltrowová. Ta jako jedna z prvních začala prodávat problematická vaginální vajíčka nazývaná yoni eggs. Kněžky jejich prodejem obírají klientky o peníze, navíc ještě mohou ženám špatnými doporučeními způsobovat zdravotní problémy.

Vědci odhalili tajemství klitorisu. Objev by mohl pomoci při léčbě sexuálních poruch

21. prosince 2021 11:39

Vědci zjistili, která konkrétní oblast mozku se aktivuje při stimulaci klitorisu. Došli také k závěru, že tato oblast je větší u žen, které mají častější pohlavní styk. Závěry studie zveřejněné ve vědeckém časopise JNeurosci by v budoucnu mohly pomoci s léčbou obětí sexuálního násilí nebo žen se sexuálními poruchami. O objevu informuje agentura AFP.

Pozor na časté a silné menstruační krvácení. Může to být rakovina dělohy

7. srpna 2021 18:06

Karcinom dělohy patří mezi nejčastější nádory reprodukčních orgánů. Každoročně jím onemocní kolem dvou tisíc žen a toto číslo stále roste. Dobrou zprávou je, že ze všech gynekologických nádorů má nejnižší úmrtnost. Jaké jsou první varovné příznaky a co obnáší léčba? Přečtěte si příběh 47leté Moniky Fialové, která si rakovinou dělohy prošla.