CNN Prima News pohřeb

pohřeb

Výpis příspěvků ke štítku „pohřeb“

Měla jsem pocit, že tu budeš navždycky, vzpomínala Bohdalová na pohřbu Oplustila

31. října 2022 16:28

V pondělí se ve Velké obřadní síni v krematoriu v pražských Strašnicích konal pohřeb televizního a rozhlasového scenáristy a dramatika Gustava Oplustila. Naposledy rozloučit se s ním přišlo i několik známých osobností. Mezi nimi byli například herci Jan Přeučil či Jaroslav Satoranský nebo herečka Jiřina Bohdalová, která zavzpomínala na jejich dlouholetou spolupráci.

Desítky květin i slzy smutku. Skončilo poslední rozloučení se Somrem

26. října 2022 12:30

Ve Velké obřadní síni pražského strašnického krematoria se ve středu 26. října uskutečnilo poslední rozloučení s Josefem Somrem. Kromě rodiny a přátel dorazili také dlouholetí kolegové zesnulého herce a také jeho fanoušci, kteří k Somrově rakvi položili desítky květin. Smuteční obřad se pak nesl v dojemné atmosféře.

Rozpačité loučení s mimem Čejkou. Celebrity nedorazily, na pohřbu byli jen nejbližší

21. října 2022 18:44

Rodina a blízcí přátelé se v pátek 21. října na opavském Městském hřbitově rozloučili s Jaroslavem Čejkou. Slavný tanečník, choreograf a mim zemřel v úterý 11. října v Praze. Bylo mu 86 let. Poslední rozloučení se odehrálo ve městě, kde Čejka začal svou uměleckou kariéru. Podle informací CNN Prima NEWS na pohřeb nedorazil nikdo ze slavných osobností.

Rodina zveřejnila parte mima Čejky. Poslední rozloučení proběhne na překvapivém místě

17. října 2022 23:51

Poslední rozloučení s tanečníkem, choreografem, hercem a mimem Jaroslavem Čejkou proběhne v pátek 21. října od 11 hodin ve smuteční síni v Opavě. Na sociálních sítích to uvedla Herecká asociace s odvoláním na pozůstalé. Čejka, který je nositelem Ceny Thálie za celoživotní mistrovství v oboru balet a pantomima, zemřel 11. října. Bylo mu 86 let.

Ženu fascinuje smrt. Zúčastnila se už více než 200 pohřbů, na každé cestě hledá hřbitovy

17. října 2022 08:44

Smrtí je 55letá rodačka z Londýna doslova posedlá. Jeane Trend-Hillová, která se živí jako herečka, fotografka a výtvarnice, tak svůj volný čas tráví na hřbitovech, v krematoriích nebo se přímo účastní pohřbů. Za deset let jich navštívila více než 200, přitom zesnulého ani osobně neznala. Vše přitom odstartovala náhoda.