CNN Prima News policejní honička

policejní honička

Výpis příspěvků ke štítku „policejní honička“

Dramatické záběry: Policisté provrtali kamion, ujíždějícího řidiče nedostal ven ani pes

Neobvyklý policejní zásah se odehrál v americkém Texasu. Strážci zákona tam několik hodin naháněli kamion nereagující na výzvy k zastavení. Řidič se následně zabarikádoval v kabině a odmítal vystoupit. Nepomohl speciální stroj ani služební pes. Muže z kamionu vytáhla až zásahová jednotka. Proč řidič policistům ujížděl, je ale zatím záhadou, informují média.

Propustili ho z vězení, okamžitě se zdrogoval a ukradl auto. V Hradci pak prchal před policií

V Hradci Králové se vloupal do autosalonu, ukradl auto připravené k prodeji a pod vlivem drog ujížděl policistům. Ke všemu došlo jen pár dní poté, co recidivista opustil zdi vězení. O uvalení vazby na muže tak znovu rozhodoval soud. Průchod branou zařízení si muž tedy zopakoval, ovšem opačným směrem. K tomuto škraloupu v trestním rejstříku navíc vyšlo najevo, že se jedná o stejného pachatele, který v roce 2018 při honičce čelně narazil do policejního auta a zranil jeho posádku. Hrozí mu až pětileté vězení.

Na tachometru 150 km/h a v batohu zbraň. Expert popsal díry v zákoně u trestání recidivistů

Motorkář bez řidičáku, pod vlivem drog, a navíc s nelegálně drženou pistolí a náboji v batohu. Na tenhle úlovek policisté z Jablonce nad Nisou jen tak nezapomenou. Zadržený recidivista jim ujížděl třiadvacet kilometrů, než to vzdal. Teď ho soud s největší pravděpodobností pošle do vězení, kde už to dobře zná. Případ podle dopravního experta Romana Budského dokazuje, že pro některé notorické hříšníky jsou u nás tresty za jízdu bez řidičáku příliš mírné.