reklama

Policisté kontrolovali podezřelého cizince: V trenýrkách u něj nalezli sáčky s drogami

Policisty z Prahy zaujal při kontrole mercedesu spolujezdec, který se neustále dotýkal svých genitálií. V trenýrkách si totiž schovával sáčky s drogami.

reklama

Dealera drog a jeho řidiče, který se na cestu posilnil narkotiky, dopadli policisté v Praze. Jde přitom, jak se lidově říká, o známé firmy. Muž, který seděl za volantem, vyšel z vězení teprve před pár měsíci. Policisty obzvlášť překvapila skrýš, ve které dealer drogy ukrýval.

Protože si spolujezdec v době kontroly neustále sahal do oblasti genitálií, policisté pojali podezření, že by mohl mít právě v těchto místech schované drogy. Muže vyzvali, aby veškeré zakázané látky umístil na kapotu služebního vozidla. Nejprve vytáhl šest tabletek, které byly dle jeho slov určeny na podporu erekce. Následně se pochlubil patnácti sáčky bílé krystalické látky a hotovostí v řádech několika desítek tisíc korun.

Podle testu na drogy byla tato látka vyhodnocena jako metamfetamin o celkové hmotnosti více než osmnáct gramů. Čtyřicetiletý cizinec byl zadržen a převezen na policejní služebnu. Zajištěné drogy byly odeslány k expertize a od jejích výsledků se bude odvíjet i trestní sazba, která podezřelému muži bude v případě odsouzení hrozit.

Tagy: drogy policie dealerství trenýrky erekce metamfamin sáčky s drogami

Další hlavní zprávy

Politika

Komunisté hrají s rozpočtem vysokou hru. Tlačí na Babiše kvůli tendru na Dukovany?

Komunisté hrají s rozpočtem vysokou hru. Tlačí na Babiše kvůli tendru na Dukovany?

Vláda ANO a ČSSD potřebuje hlasy komunistů, aby Sněmovnou prošel státní rozpočet na příští rok. KSČM se, stejně jako vloni a předloni, cuká. Letos je situace ještě o něco vyhrocenější. Může to být naposled, kdy mají komunisté takový vliv na chod státu. V kuloárech se mluví o tom, že komunistům jde o tendr na dostavbu jaderné elektrárny Dukovany. Šéf KSČM Vojtěch Filip to odmítá.

Vláda

Bez Prahy je Česko ve čtvrtém stupni. Všechno by zůstalo zavřené

Bez Prahy je Česko ve čtvrtém stupni. Všechno by zůstalo zavřené

  • Aktualizováno

Rozvolňovat podle regionů, jak o tom mluvil vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO), se nebude. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) to považuje za příliš rizikové. Celorepublikové skóre, které má hodnotu 57, zlepšuje Praha. Bez hlavního města by Česká republika měla zůstat ve čtvrtém stupni.

reklama
45 tun kokainu ročně do hlavních evropských přístavů. Europol rozbil pašeráckou síť
Do lavic se v pondělí vrátí jen žáci ZŠ. Rozvolňování pro školy platit nebude
Někteří už neotevřou, ztráty ve fitness dosahují k miliardě, varuje profesní komora
reklama
reklama
Vzpoura proti opatřením pokračuje. Šeberák znovu otevřel, o víkendu se chystá další bar

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Bartoš: Hraje se o budoucnost země. Jsem připraven být důstojným premiérem
Maturanti jsou opět zmatení. Do školy se vrátili jen naoko a podobu zkoušek neznají
Prima zakládá sbírku na podporu sestřiček v první linii. Přispět můžete i vy
Další články
reklama
reklama