reklama

Policisté kontrolovali podezřelého cizince: V trenýrkách u něj nalezli sáčky s drogami

Policisty z Prahy zaujal při kontrole mercedesu spolujezdec, který se neustále dotýkal svých genitálií. V trenýrkách si totiž schovával sáčky s drogami.

reklama

Dealera drog a jeho řidiče, který se na cestu posilnil narkotiky, dopadli policisté v Praze. Jde přitom, jak se lidově říká, o známé firmy. Muž, který seděl za volantem, vyšel z vězení teprve před pár měsíci. Policisty obzvlášť překvapila skrýš, ve které dealer drogy ukrýval.

Protože si spolujezdec v době kontroly neustále sahal do oblasti genitálií, policisté pojali podezření, že by mohl mít právě v těchto místech schované drogy. Muže vyzvali, aby veškeré zakázané látky umístil na kapotu služebního vozidla. Nejprve vytáhl šest tabletek, které byly dle jeho slov určeny na podporu erekce. Následně se pochlubil patnácti sáčky bílé krystalické látky a hotovostí v řádech několika desítek tisíc korun.

Podle testu na drogy byla tato látka vyhodnocena jako metamfetamin o celkové hmotnosti více než osmnáct gramů. Čtyřicetiletý cizinec byl zadržen a převezen na policejní služebnu. Zajištěné drogy byly odeslány k expertize a od jejích výsledků se bude odvíjet i trestní sazba, která podezřelému muži bude v případě odsouzení hrozit.

Tagy: drogy policie dealerství trenýrky erekce metamfamin sáčky s drogami

Další hlavní zprávy

Vláda

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu

  • Aktualizováno

Vláda od pondělí na tři týdny výrazně omezí pohyb osob. Pro cesty do zaměstnání mimo okres bude potřeba například potvrzení zaměstnavatele. Pro cesty k lékaři a na úřady mimo okres s bydlištěm bude nutné čestné prohlášení či formulář. Nákupy budou možné jen v rámci okresu. Vycházky a běh přes den budou od pondělí možné jen na území obce, nikoli celého okresu. Venčení psů v noci bude možné do 500 metrů od bydliště. Od 1. března budou v ČR uzavřené všechny školy, mateřské školy i dětské skupiny s výjimkou těch při zdravotnických zařízeních.

Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Praktický lékař: Očkování stagnuje, vakcínu jsme začali rozvážet ze zoufalství
Jak hodnotí rok s koronavirem Miloš Zeman a Andrej Babiš? Sledujte nedělní Partii
Velká Babišova rošáda? Blatný a Petříček na cestě z vlády, zdravotnictví by měla ČSSD
reklama
reklama
Promiňte, školku musíme na deset dní zavřít. Jak covid paralyzoval šestičlennou rodinu

Reportáž

Domácí zpravodajství

Hilšer: Výměna ministra nikomu neprospěje. Celá vláda je na ručník, tvrdí Šimetka
Rebelie v ANO. Příspěvek pro lidi v karanténě neprošel i kvůli poslancům hnutí
Další články
reklama
reklama