CNN Prima News policisté

policisté

Výpis příspěvků ke štítku „policisté“

Zastřelil družku a dvouletého syna. Policisté prozradili detaily masakru v Čakovicích

29. listopadu 2022 12:52

Tři mrtví, které policie nalezla v sobotu u pražské cyklostezky mezi Čakovicemi a Letňany, byli podle kriminalistů čtyřiatřicetiletý muž, jeho o dva roky mladší družka a jejich dvouletý syn. Prozatímní zjištění vyšetřovatelů nasvědčují tomu, že se na místě stala dvojnásobná vražda a následná sebevražda. Policisté to uvedli na Twitteru.

Těžká nehoda na D1, dálnice hodiny stála. Zranili se čtyři lidé, policista je ve vážném stavu

4. listopadu 2022 12:29
Aktualizováno

Vážná nehoda zastavila v pátek dopoledne provoz na dálnici D1 za Brnem na 174. kilometru směrem na Prahu poté, co opilý řidič narazil v mlze osobním autem zezadu do policejní dodávky. Zraněni byli čtyři lidé včetně dvou policistů. Jeden z policistů je zraněný těžce, další tři pacienti mají středně těžká až těžká zranění. Řidiči vozu naměřili v dechu 1,63 promile alkoholu.

Krutý násilník obviněný z vraždy rodičů nebyl příčetný. Policie navrhla zastavit stíhání

3. listopadu 2022 16:55

Policie navrhla státnímu zastupitelství zastavit trestní stíhání muže obviněného z červnové dvojnásobné vraždy na Náchodsku. Šestatřicetiletý muž nebyl podle znaleckého posudku z oboru psychiatrie a psychologie v době činu příčetný a není schopen účasti v trestním řízení. Vyplynulo to z informací, které policie zveřejnila na webu.

Další zdrogovaný řidič na Slovensku. Jsem elf a pán světa, tančil jsem v lese, tvrdil mladík

8. října 2022 15:05

Policisté ve slovenském Trenčíně v pátek ráno zastavili silně znečištěné auto. Řidič s ním totiž nepochopitelně jezdil ze strany na stranu. Z vozu vystoupil polonahý a bosý 18letý mladík, který tvrdil, že je elf a byl tančit v lese. Později se přiznal, že je pod vlivem drog. Informovali o tom policisté na svých sociálních sítích.

Člen pluku Azov o ruském zajetí: Byli jsme pro ně zvířata. Na jídlo jsme měli půl minuty

4. října 2022 09:33

Není žádným tajemstvím, že se ruští vojáci často chovají ke svým zajatcům velmi brutálně. Svědectví Mychajla Dianova, který se dostal do ruského zajetí poté, co definitivně padla obrana železáren a oceláren Azovstal, ale vyráží dech. Podmínky, kterým jsou ukrajinští zajatci vystavováni – a to zvláště příslušníci Dianovova pluku Azov, nemají podle jeho slov s lidskostí nic společného. Buď jste člověk, nebo dobytek, vzpomíná.

Osudné 11. září OBRAZEM: Pád věží trval jen vteřiny, trosky hořely celé měsíce

11. září 2022 10:14

Lidé byli zděšeni, netušili, co se děje. Mnoho z nich si myslelo, že náraz letadla do jedné z věží Světového obchodního centra musela být jen nešťastná nehoda. Po nárazu dalšího letadla do jižní věže však už nikdo nepochyboval – Ameriku napadli teroristé. Lidé později popisovali, že si připadali, jako by se ocitli uprostřed katastrofického filmu.