CNN Prima News ponožky

ponožky

Výpis příspěvků ke štítku „ponožky“

Středoškolačka vyrábí vtipné ponožky pro osamělé seniory. Zahřejí na nohou i u srdce

Je teprve na střední škole, už nyní však usiluje o to, aby se ostatní měli lépe. Řeč je o 17leté Elle Gianelliové z kalifornského Stocktonu, která už několik let vyrábí barevné ponožky s humornými vzory, které posílá do pečovatelských domů osamělým seniorům. Ty zahřejí nejen na nohou, ale zejména u srdce. Před Vánoci se navíc podnikavá středoškolačka snaží naplnit vytyčený cíl: zaslat balíčky plné radosti do všech amerických států.

Pošlete vlhčené ubrousky a vítězství bude naše. Ruští vojáci žádají chybějící výbavu

Mobilizovaní Rusové z Nižního Novgorodu žádají veřejnost o zaslání nejrůznějšího vojenského vybavení i běžných předmětů, jako jsou vlhčené ubrousky, ponožky, baterie nebo šroubováky. „S vaší pomocí bude vítězství naše,“ zvolala sborově čtveřice okupantů na konci videa, v němž s prosbou přednesla jen částečný výčet z více než 30 chybějících položek. Jedná se o další z mnoha zpráv o nedostatečné výbavě poskytované ruským ministerstvem obrany.

Dárek, s nímž nešlápnete vedle. Nadělte pod stromeček Pomožky, výtěžek jde samoživitelům

Vánoční svátky se blíží a mnozí již začínají přemýšlet nad tím, co svým blízkým, přátelům či zaměstnancům pod stromeček nadělí. Řešením může být charitativní projekt Pomožky, za kterým stojí dárcovská on-line platforma Znesnáze21. Koupí limitované edice ponožek, které pomáhají, podpoříte samoživitele v nouzi. Výtěžek poputuje na nákup potravin a zaplacení účtů za energie. Šlápnete letos do dobra?

Na pláži se kupí ponožky, úřady zuří. Fanoušci vzpomínají na skřítka z Harryho Pottera

Úřady ve velšském hrabství Pembrokeshire žádají fanoušky Harryho Pottera, aby neodkládali na místní pláž ponožky, protože tím poškozují životní prostředí. Na pláži Freshwater West se natáčela scéna smrti skřítka Dobbyho, který se v příběhu stal svobodným díky darované ponožce. Na místě vznikl Dobbyho pomníček, který obklopují ponožky, píše server BFM TV.

Stupeň dolů můžeme obětovat. Kulichy a teplé ponožky jsou válečná varianta, říká expert

Rapidně rostou ceny energií, Rusko navíc hrozí zastavením dodávek plynu do Evropy. Jak mohou Češi zajistit, že budou mít stále čím topit? Energetický expert Jiří Gavor v pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS prohlásil, že každý solidně ušetří, když si doma ubere jeden stupeň Celsia. Nejjednodušším řešením jsou ale kulichy a teplé ponožky.

Začalo to pletacím strojem v garáži, popisuje počátky firmy na ponožky její zakladatel

Česko bylo po listopadu 1989 zaplavováno nekvalitním textilem ze zahraniční – zejména z asijské provenience. Značka QZ – Zaručená kvalita vznikla na podporu domácích textilních výrobců, kteří chtěli zahraniční konkurenci málo kvalitního oblečení čelit. „Chtěli jsme toto zboží od českého odlišit,“ řekla v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Ladislava Zaklová, výkonná ředitelka spolku Sotex Ginetex CZ, jenž je správcem zmíněné značky. „Zákazníky jsme museli dlouho přesvědčovat, aby nekoukal jen na cenu,“ doplnil Vladislav Moravec, majitel společnosti Moravec kvalitní ponožky.