reklama
CNN Prima News popelnice

popelnice

Výpis příspěvků ke štítku „popelnice“

Nové okolnosti v případu novorozeněte z Pardubic. Dítě v kontejneru našel náhodný pár

8. ledna 2022 08:51
Aktualizováno

Pardubičtí policisté se od sobotního rána zabývají případem nalezeného novorozence v kontejneru. Dítě bylo silně podchlazené a v kritickém stavu, díky rychlé práci lékařů se ho však podařilo zachránit. Policistům se dopoledne podařilo najít také jeho matku. Podle infromací CNN Prima NEWS měla dítě nalézt dvojice, která v okolí prohledávala kontejnery.

Od příštího roku si za svoz odpadu v některých městech připlatíte. Na vině je nový zákon

22. prosince 2021 06:33

Od nového roku v řadě českých měst zdraží svoz komunálního odpadu. Začne totiž platit nový odpadový zákon, který mění způsob výpočtu ceny za svoz. Základem se stane velikost popelnice, kterou používáte, bez ohledu na to, jak často ji popeláři vyvážejí. Například v Praze vzroste cena pro obyvatele sídlišť prakticky o sto procent.

Ženu umlátil a rozsekal, tělo se nenašlo. Hrůzné detaily vraždy, za kterou padlo doživotí

29. září 2021 13:19

Brutální vražda Kirby Nodenové šokovala v roce 2017 nejen městečko Marazion, ale i celou Anglii. Dvaatřicetiletou ženu připravil o život její partner Dean Lowe, a to obzvláště krutým způsobem. Nejdříve ji umlátil k smrti, následně rozřezal a kusy těla vyhodil do popelnice. Ačkoliv se tělo zavražděné nenašlo, Lowe dostal od soudu doživotí. Až nyní ale prosákly na veřejnost hrůzné detaily celého činu.

Dítě žena uškrtila těsně po porodu. Matka si u soudu vyslechla vysoký trest

2. prosince 2020 12:13

Za vraždu novorozence v Karviné si jeho dvaatřicetiletá matka definitivně odpyká trest 17 let vězení. Rozhodl o tom dnes olomoucký vrchní soud. Potvrdil tak rozsudek ostravského krajského soudu, proti kterému se žena odvolala. Tělíčko dítěte našel loni v červenci bezdomovec v kontejneru na odpadky. Těhotenství obžalovaná tajila, podle znalců dítě zabila krátce po jeho narození. Policie po zadržení ženy uvedla, že k dopadení pomohla DNA.

reklama