CNN Prima News Porsche

Porsche

Výpis příspěvků ke štítku „Porsche“

Porsche na šrot. Bouračkou skončilo pronásledování řidiče s falešnými doklady v Praze

Cizinec s padělanými doklady ilegálně pobývající na území České republiky zakončil svůj pokus ujet policistům od dopravní kontroly v Praze vážnou nehodou. Informoval o tom zpravodajský web Novinky.cz s tím, že řidič se svým černým Porsche naboural do zdi na Hořejším nábřeží. Následně skončil v péči zdravotníků. Po propuštění z nemocnice s ním bude zahájeno trestní řízení.

Autokanibalismus v Rusku: Případů rozebírání vozů na ulici přibývá. Duma chystá neotřelé řešení

Blatníky, nárazníky, světlomety a mnohé další základní díly ze zaparkovaných aut se v Rusku čím dál tím častěji stávají obětí zlodějských gangů obchodujících s nedostatkovými součástkami. Státní duma chce podle deníku Izvestija tento problém vyřešit úřady řízenou demontáží dílů ze starých nebo havarovaných vozů a jejich restaurováním. Odborníci však varují před možným negativním vlivem na bezpečnost provozu.

Zimní zkázu nákladní lodi se superluxusními auty zvládlo nejlépe ze všech Bentley

Zkáza mamutí transportní lodi Felicity Ace, naložené stovkami luxusních aut, zasáhla také značku Bentley. Tradiční britský výrobce v držení německého koncernu Volkswagen převážel z Evropy do USA 189 vozidel, což bylo jak z udělání mnohem více než obvykle. Neštěstí tedy přišlo v nejméně vhodnou dobu. Přesto se Bentley podařilo všechna objednaná vozidla americkým zákazníkům dodat.

Fraška jménem Aurus: Putinova státní automobilka vyrábí 1,1 auta měsíčně

Megalomanský projekt ruské továrny na luxusní auta, která měla u úřadů a oligarchů nahradit Rolls-Roycy či Mercedesy, připomíná stále více pověstnou Potěmkinovu vesnici. Automobilka sice nedávno představila nový model Komendant, je ale otázkou, kdo o takový vůz může mít zájem. Vedle toho starší Senat navzdory vládním proklamacím zatím vznikl jen v jednotkách kusů a není důvod si myslet, že by v dohledné době mělo dojít ke zlepšení.