CNN Prima News Porsche

Porsche

Výpis příspěvků ke štítku „Porsche“

Král sice ekologii řeší, ale je čas na činy. Aktivisté „Karlu III.“ rozplácli dort o obličej

24. října 2022 15:56

Dvojice aktivistů při protestní akci v muzeu Madame Tussaudové v Londýně rozplácla čokoládový dort o obličej voskové figuríny britského krále Karla III. K akci se přihlásila ekologická skupina Just Stop Oil (Zastavme ropu) s požadavkem, aby britská vláda zastavila vydávání nových licencí na těžbu ropy a zemního plynu.

Začíná česká kvalifikace ve virtuálních závodech. Tuzemský vítěz se podívá do Monaka

4. července 2022 21:50

Odstartovala národní kvalifikace na mistrovství světa ve virtuálních závodech Sim Racing. Celý šampionát proběhne v populárním závodním simulátoru Assetto Corsa. Soutěžní tratí se stala legendární italská Monza, na které budou závodníci pálit pneumatiky ve voze Porsche 911. Šanci reprezentovat české barvy bude mít každý, přičemž ti nejlepší se zúčastní finále v Monaku.

Tradiční závod se změnil v tragédii. Zkušený řidič při havárii zahynul, manželka je zraněná

29. dubna 2022 07:36

V tragédii se změnil druhý den závodu Targa Tasmania na stejnojmenném australském ostrově. Zkušený 59letý řidič Tony Seymour se rallye tradičně účastnil se svou manželkou Sandrou, která mu dělala navigátorku. Pár však ve středu nedaleko hory Mount Roland narazil do stromu. Seymour na místě zemřel, jeho žena utrpěla lehká zranění.