reklama
CNN Prima News pravidla pro nošení roušek

pravidla pro nošení roušek

Výpis příspěvků ke štítku „pravidla pro nošení roušek“

Návrat do škol PŘEHLEDNĚ: Kde budou třeba roušky, kdo nesmí na tělocvik či do družiny?

18. srpna 2021 05:29

Za 14 dní začíná nový školní rok. A s ním budou spojena i nová protiepidemická opatření, která bude třeba ve školách dodržovat. Nevíte, jak to bude s testy, očkováním, rouškami nebo svačinami? Připravili jsme pro vás přehled odpovědí na nejčastější otázky, aby pro vás i vaše děti byl návrat do školy co nejsnazší. Pravidla mají totiž řadu výjimek, ty se týkají třeba prvňáčků.

Noste roušky i doma. Ochráníte tím rodiče, vyzývají zdravotníky úřady v Los Angeles

17. ledna 2021 22:56

Lidé vykonávající klíčová zaměstnání, jako například zdravotníci, by měli nosit roušku i doma. Toto doporučení vydaly úřady v americkém Los Angeles. V oblasti v souvislosti s koronavirovou pandemií panuje kritická situace. Počty úmrtí na covid se tam podle úřadů pohybují kolem tří set osob za den. V souvislosti s tímto onemocněním tak umírá každých pět minut jeden člověk.

V Praze se v noci uzavřou bary. Roušky budou nutné i v obchodech a ve školách

4. září 2020 13:58

V Praze budou platit nová hygienická opatření a omezení kvůli šíření COVID-19. Nově budou od půlnoci do šesté hodiny ráno zavřené bary, noční kluby i restaurace. A to od 9. září. Roušky bude nutné nosit i v obchodech a obchodních centrech. Od 14. září budou roušky také nutné ve všech společných prostorách škol, v samotných třídách je ale děti mít povinně nebudou.

reklama