CNN Prima News přepadení

přepadení

Výpis příspěvků ke štítku „přepadení“

Z pražské psychiatrie uprchl nebezpečný muž, varuje policie. Je podezřelý z loupeže

Pražští policisté pátrají po muži, který je podezřelý ze spáchání loupežného přepadení. Michal Danč po zadržení předstíral epileptický záchvat, pak se začal sebepoškozovat. Utekl krátce poté, co skončil na pražské psychiatrii. Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc. Zároveň však české občany varují, aby se dotyčného muže nepokoušeli zadržet. Mohl by být totiž nebezpečný.

Jeho útěk stál dva nevinné životy. Kdo je trestanec „Moucha“, po kterém pátrá celá Francie?

Francie je na nohou kvůli útěku trestance, jehož poblíž obce Incarville severozápadně od Paříže osvobodili při převozu od soudu čtyři ozbrojenci. Mohamed Amra, mezi zločinci známý pod přezdívkou „Moucha“, je třicetiletý drogový dealer s vazbami na mocný gang z Marseille. O útěk se pokusil již v minulosti. Medailonek trestance sestavily weby Sky News a BBC.

Detaily k případu advokáta obviněného z vraždy. Ve hře je falšování otcovství pro jeho vnuka

Známý pardubický advokát, který si měl objednat zmizení bývalého přítele své dcery, dál zůstává se třemi dalšími muži ve vazbě. Reportérovi CNN Prima NEWS se podařilo zjistit, že podle kriminalistů měl advokát zařídit zfalšování testu otcovství, aby výsledek vyloučil, že zmizelý muž je otcem advokátova vnuka. Pohřešovaný Pavel Matuška byl podle kamarádů čestný a pracovitý muž, který se po rozchodu chtěl jen více podílet na výchově svého syna.

Fotbalový mistr světa v šoku. Ozbrojení lupiči ho přepadli přímo v domě, měl tam i malé dcery

Argentinský fotbalový mistr světa Ángel Correa se stal obětí loupežného přepadení. Útočníka Atlética Madrid přepadli čtyři maskovaní a ozbrojení lupiči v jeho domě nedaleko španělského metropole v sobotu večer. V domě se podle médií nacházela i fotbalistova přítelkyně a jejich tři malé dcery. Correa musel odevzdat šperky a hotovost, nikdo nebyl zraněn. Po pachatelích policie pátrá.

Muž oloupil a zranil seniorku, pak utekl od soudu. V Olomouci mu raději spoutali ruce i nohy

Olomoucký soud ve středu uložil jednadvacetiletému Martinu Koňaříkovi za loupežné přepadení seniorky ve Valašském Meziříčí a útěk od vsetínského soudu 6,5 roku vězení. Odsouzen byl za tři trestné činy. Koňařík jednaosmdesátiletou ženu přepadl loni v dubnu, při napadení jí zlomil pažní kost, seniorka má dodnes trvalé následky. Při projednávání vazby u vsetínského soudu se poté pokusil o útěk, policisté jej zadrželi až v řece Bečvě. Obžaloba původně žádala 7,5 roku vězení. Muž se k činu přiznal, policii se po útoku sám přihlásil. S rozhodnutím soudu ve středu souhlasil, žalobkyně si ponechala lhůtu na odvolání.