CNN Prima News přepadení

přepadení

Výpis příspěvků ke štítku „přepadení“

Jako v Pulp Fiction. Muž s pistolí přepadl restauraci, jeden z okradených hostů ho zastřelil

9. ledna 2023 08:33

Hosté restaurace v americkém Houstonu si ve čtvrtek večer museli připadat jak ve filmové gangsterce. Do podniku s mexickými specialitami vtrhl maskovaný lupič, se zbraní v ruce postupoval od stolu ke stolu, obíral všechny přítomné o peníze a cennosti. Hrozně se ale přepočítal – jeden z návštěvníků si počkal na správnou chvíli a útočníka zastřelil. O případu informoval web Daily Mail.

Vrah na útěku. Nedaleko českých hranic uprchl doživotně odsouzený vězeň, policie je ve střehu

6. ledna 2023 21:25

Němečtí policisté od čtvrtečního odpoledne intenzivně pátrají po odsouzeném Rachidu Chouakrim, který utekl oknem z budovy okresního soudu v Regensburgu. Muž si za vraždu seniorky a další trestní činnost odpykával doživotní trest, může být nebezpečný. Regensburg se nachází jen hodinu jízdy od českých hranic, není proto vyloučené, že vrah mohl zamířit i na naše území.

V Olomouci přepadl hernu a obsluhu střelil do hlavy. Skončil ve vazbě, žena bojuje o život

23. května 2022 11:48

Soud poslal do vazby dvaasedmdesátiletého recidivistu, který v pátek večer přepadl hernu v Olomouci a její pracovnici střelil pistolí do hlavy. Sedmapadesátiletá žena leží v nemocnici a její stav je kritický. Pachatele, který 48 let svého života strávil za mřížemi, zadrželi kriminalisté tři hodiny po přepadení herny na nedalekém vlakovém nádraží. Senior byl obviněn z vraždy ve stadiu pokusu. U soudu mu hrozí 15 až 20 let vězení či výjimečný trest. Novinářům to řekl vedoucí odboru obecné kriminality služby kriminální policie a vyšetřování krajského ředitelství Jan Lisický.