reklama
CNN Prima News přepadení

přepadení

Výpis příspěvků ke štítku „přepadení“

Přepadl banku v Praze a odnesl si statisíce. Policie muže zadržela, k činu se přiznal

21. ledna 2022 10:55

Policie zadržela muže, který podle ní ve středu v minulém týdnu přepadl banku v Praze a odnesl si z ní několik set tisíc korun. Dosud netrestaný jedenadvacetiletý lupič se k činu přiznal, peníze chtěl využít k vysněnému životu, uvedl na webu pražské policie její mluvčí Jan Rybanský. Během pátku soud rozhodne o návrhu vzetí muže do vazby, dodal.

Děti se bály o život. Stále jsme v šoku, říká Cavendish po přepadení ve vlastním domě

9. prosince 2021 15:40

Otřesný zážitek prožil britský cyklista Mark Cavendish se svou rodinou. Po týdnu, který strávil na jednotce intenzivní péče, se těšil na odpočinek ve svém domě v Essexu, toho se však nedočkal. V sobotu 27. listopadu se do jeho domu vloupala ozbrojená čtveřice lupičů, která cyklistovi a jeho manželce vyhrožovala. Celé události navíc přihlížely jeho dvě malé děti. „Bály se, že přijdou o život,“ vzpomíná Cavendish.

Nad dvěma lupiči spadla klec. Policie dopadla podezřelé z přepadení banky a pošty

10. listopadu 2021 14:17

Policie výrazně postoupila v dvou navzájem nesouvisejících případech loupeže. Policisté dopadli muže, který je podezřelý z toho, že na konci října přepadl bankovní pobočku v Teplicích. Na Českolipsku zase kriminalisté chytli muže, který měl vyloupit pobočku České pošty na Českolipsku. V obou případech pachatelé vyhrožovali střelnou zbraní.

Chvíle hrůzy na Černém Mostě: Ozbrojený muž požadoval po pokladní peníze

2. listopadu 2021 23:27

Do zavíračky prodejny jednoho obchodního řetězce s potravinami na Černém Mostě v Praze chybělo už jen pár desítek minut. V sobotu večer se ale právě v tu chvíli chystal muž v bílé bundě rychle zbohatnout. Začal pokladní ohrožovat nožem, jenže ho vyděsil její křik a z místa rychle utekl. Policie ho dopadla zanedlouho, protože nechtěl odejít domů s prázdnou a vydal se kousek dál vykrádat auta.

reklama