CNN Prima News Prima SVĚT

Prima SVĚT

Výpis příspěvků ke štítku „Prima SVĚT“

Prima společně s partnery sází budoucnost na oblíbeném místě Bedřicha Smetany

28. května 2021 19:33

Skupina Prima v rámci komunitního projektu Prima SVĚT realizovala další úspěšný projekt podporující místní komunity ve vytváření a zatraktivňování veřejných prostranství. Zaměstnanci televize Prima a firmy Tipsport společně sázeli budoucnost v obci Obříství, kde Bedřich Smetana přesně před 155 lety složil svou legendární Prodanou nevěstu. Projekt podpořily také známé tváře hobby pořadů – Láďa Hruška, Pepa Libický i Pavel Zeman.

Kocour Larry sloužil už třem britským premiérům, zastavil Trumpa a Obamovi dal výjimku

21. února 2021 20:21

Britští premiéři odcházejí, kocour Larry alias hlavní „myšilov úřadu vlády“ zůstává. Má skvělý vztah s médii a dvorního fotografa, který jeho snímky sdílí na Instagramu. Během úřadu funkce tří tamních předsedů vlády už zažil řadu oficiálních návštěv a jednou doslova zastavil amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Prima zakládá sbírku na podporu sestřiček v první linii. Přispět můžete i vy

22. listopadu 2020 18:20

Skupina Prima v rámci projektu Prima SVĚT za podpory herců ze seriálu Sestřičky, České asociace sester a Českého červeného kříže založila iniciativu Sestřičky sestřičkám. Ta podporuje sestry v první linii, které jsou denně v kontaktu s covid pozitivními pacienty, neúnavně o ně pečují a mnohdy tak samy riskují své zdraví. Cílem této iniciativy je finančně podpořit sestry v nemocnicích s nejvyšším počtem pacientů, přiblížit veřejnosti jejich usilovnou práci a především poděkovat za jejich náročné pracovní nasazení, díky kterému se daří poskytovat pacientům v nemocnicích tolik potřebnou péči.