CNN Prima News projev

projev

Výpis příspěvků ke štítku „projev“

KOMENTÁŘ: Fialův koktejl na hubnutí aneb Byl to kongres, nebo školení prodejců?

Kongres ODS je za námi. Ale nenechte se mýlit. Vlastně to nebyl tak docela kongres. Bylo to spíš školení distributorů nutričních produktů. Napřed motivační projev nejúspěšnějšího prodejce Petra Fialy, který dokola opakoval, že zrovna jeho koktejl na hubnutí je ten nej – zatímco konkurence nabízí sajrajt, po němž se dostaví jojo efekt, nevolnost a pocit hladu. O vedlejších účincích nebo stížnostech zákazníků žádná zmínka. Řadoví distributoři pak všemu nadšeně tleskali, i když zhruba 20 % z nich dalo svým hlasováním najevo, že s takovým vedením by se celá slavná pyramidová hra mohla lehce zřítit. O tom, jak pádu zabránit, ale nepadlo ani slovo...

Politici mají dvojí slovník. Za sprostoty by se měli omlouvat unii dlaždičů, vyzval Kubáček

Krásně se ukazuje, že politici mají dvojí život – ujíždějí jim nervy a mají dvojí slovník. Když se vypnou kamery a mikrofony, tak by se leckterý dlaždič styděl. Politici by se proto neměli omlouvat české veřejnosti, ale spíše unii dlaždičů. Ve vysílání CNN Prima NEWS to uvedl politolog Jan Kubáček. Reagoval tak na vulgarismy poslance Ondřeje Koláře (TOP 09), k nimž se uchýlil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS, a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, který je použil v e-mailové komunikaci, kterou omylem poslal jinam. Kubáček také zhodnotil, zda používání sprostých slov může politikům získat příznivce.

Koalice teď bude ve Sněmovně agresivnější, míní Hrnčíř. Jen si děláte PR, kontrovala Vaňková

Odmítnutí stížnosti hnutí ANO Ústavním soudem vnímá poslanec Jan Hrnčíř (SPD) jako politické rozhodnutí. V pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS vyjádřil své obavy z toho, že vláda nyní ztratí zábrany a bude při svých návrzích ve Sněmovně „mnohem agresivnější“. Představitelé opozice však podle zákonodárkyně Pavly Pivoňky Vaňkové (STAN) zneužívají obstrukce k tomu, aby „si dělali své PR“.

Nekonečné projevy ve Sněmovně by se měly časově omezit, shodli se Kolář s Válkovou

Jednací řád Poslanecké sněmovny by se měl upravit tak, aby skončily nekonečné projevy. Na tom se ve vysílání CNN Prima NEWS shodli poslanec TOP 09 Ondřej Kolář a poslankyně Helena Válková (ANO). Podle Koláře jsou sice obstrukce legitimní nástroj opozice, ale stanovil by pevnou řečnickou dobu pro jednotlivé příspěvky. Představoval by si zhruba desetiminutovou lhůtu, podle Válkové by měla stačit půlhodina.