CNN Prima News promořování

promořování

Výpis příspěvků ke štítku „promořování“

Babiš ho označil za doktora Smrt. Bývalý náměstek Černý na promořování trvá

26. července 2021 05:55

Jediná cesta k ukončení pandemie koronaviru je imunizace společnosti, tedy její promoření nebo očkování, trvá na svém bývalý náměstek ministra zdravotnictví Vladimír Černý. Uvedl to v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Minulý týden ho premiér Andrej Babiš označil za „doktora Smrt“. Pokud šéf vlády bude v takových výrocích pokračovat, je Černý připraven se bránit.

Češi vzali obchody i trhy útokem, pravidla je netrápí. Nákupní šílenství bude pokračovat

6. prosince 2020 00:30

Od chvíle, kdy vláda oznámila, že rozvolní protikoronavirá opatření, bylo jasné, že obchody či restaurace zažijí obrovský nápor. Ještě větší přišel o víkendu. Po salonech krásy a kadeřnictvích se tak fronty tvořily i v nákupních centrech či na náměstích. Právě vánoční trhy, které se letos nesou v komornějším duchu, v sobotu přilákaly stovky až tisíce návštěvníků. Neřízené shromažďování ale může vést k opětovnému zpřísnění vládních nařízení.

Líbivé, ale v praxi komplikované. Maďar nesouhlasí s nápadem „covidového průkazu“

16. listopadu 2020 12:09

Epidemiologovi Rastislavu Maďarovi se nezamlouvá nápad oxfordského profesora Johna Bella, který by chtěl vystavovat speciální průkazy lidem, co prodělali onemocnění COVID-19. Ti by tak díky nabyté imunitě nemuseli po dobu tří měsíců nosit roušku a mohli by normálně cestovat. Na rozdíl od Romana Prymuly přijde Maďarovi plán nereálný.

Začíná se testovat, kolik Čechů prodělalo COVID-19

20. dubna 2020 16:10

Možná jste prodělali infekci COVID-19 a ani o tom nevíte. Takových lidí může být v Česku 10 až 40 procent, odhaduje náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula. Reálný počet lidí, kteří se nemocí nakazili, by mělo ukázat plošné testování, které začne ve středu.