reklama
CNN Prima News rakovina prsu

rakovina prsu

Výpis příspěvků ke štítku „rakovina prsu“

Nečekaný vedlejší účinek po vakcíně Pfizer. Očkované ženy hlásí zvětšení prsou

Nežádoucích vedlejších účinků po očkování proti covidu hlásí lidé tisíce. Mnohé ženy, které si nechaly aplikovat vakcínu Pfizer, se však z jednoho radují. Vyskytl se u nich takzvaný „Pfizer boob job“ neboli zvětšení prsou po očkování. Některé se následně obávaly, že mají rakovinu prsu. Reakce těla je totiž podobná té u zákeřné diagnózy.

Důsledky doby covidu: Přibývá nádorů rakoviny prsu a jejich nebezpečnějších forem

Ženy v době covidové podceňovaly rakovinu prsu, která patří mezi nejčastější onkologická onemocnění u žen. „Už nyní vidíme, že počet nádorů rakoviny prsu narůstá. Více nás ale znepokojuje, že se nyní stále častěji setkáváme s atypickými a mnohočetnými ložisky nádorů, které jsou odlišné od nálezů, které jsme vídali před covidem,“ říká lékařka Mirka Skovajsová, zakladatelka screeningu rakoviny prsu a sítě mamacenter po ČR.

Byla jsem naivní husa. Babiš nemá základní znalosti o Česku, říká exprimátorka Prahy

Byla jsem naivní husa, když jsem vstoupila do hnutí ANO, řekla v pořadu Interview televize CNN Prima NEWS bývalá primátorka Prahy Adriana Krnáčová. Z hnutí vystoupila v březnu 2020. O předsedovi ANO a premiérovi Andreji Babišovi řekla, že nemá základní znalosti o Česku, a když mu prý vysvětlovala historické souvislosti, neposlouchal ji. Krnáčová v pořadu mluvila i o deníku předsedy poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka.

Krutý osud rodičů pěti dětí. Oběma našli rakovinu ve 4. stadiu, jen pár měsíců po sobě

Tvrdou zkouškou procházejí pětinásobní rodiče Sarah a Steve Thawleyovi z anglického města Hoyland. V červnu, osm týdnů po narození posledního dítěte, matce lékaři diagnostikovali rakovinu prsu ve čtvrtém stadiu. Zbývaly jí poslední měsíce života, po léčbě se její stav ale začal zlepšovat. V prosinci však přišla další rána – i jejímu muži lékaři diagnostikovali rakovinu ve čtvrtém stadiu, a to žaludku.

reklama