CNN Prima News rakovina srdce

rakovina srdce

Výpis příspěvků ke štítku „rakovina srdce“

Zemři a povstaň. S Ondřejem Buchtelou se rozloučila přítelkyně i rodiče

V květnu byla mladému hokejistovi Ondřeji Buchtelovi (20) diagnostikována rakovina srdce. I přes podporu rodiny a široké veřejnosti však svůj boj s nemocí prohrál a v pátek 24. července zemřel. Na sociálních sítích to oznámila jak jeho přítelkyně Anna Hrbková, tak i matka Eva Buchtelová. Obě na Instagramu zveřejnily svá poslední rozloučení s mladým útočníkem.

Zemřel dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela. Podlehl rakovině srdce

Dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel, podlehl vzácné formě rakoviny srdce. Lékaři mu v květnu diagnostikovali sarkom na srdečním svalu, který zasáhl i obě plíce. Na jeho podporu se během června a července skládali sportovní legendy jako Petr Čech, Dominik Hašek nebo Jakub Voráček a na transparentní účet s názvem Pomoc pro Ondru dobrovolníci přispěli téměř 3,5 milionu korun.

Buchtela bojuje s rakovinou srdce. Hráči NHL prodávají své hokejky, aby mu pomohli

Hokejista Ondřej Buchtela, dvacetiletý ústecký odchovanec, který odehrál za Chomutov v extralize 27 zápasů, oznámil, že má rakovinu srdce. Peněžní a psychická podpora (nejen) hokejové komunity na sebe nenechala dlouho čekat. Hokejisté jako David Kaše, Martin Kaut nebo Martin Nečas se rozhodli vydražit své hokejové pomůcky. Vznikl také transparentní účet a 25. července se bude konat benefiční fotbalové utkání.