CNN Prima News reklamní kampaň

reklamní kampaň

Výpis příspěvků ke štítku „reklamní kampaň“

Firmy čím dál častěji využívají služby mediálních agentur

V dnešním rychle se měnícím světě reklamy je důležité držet krok s aktuálními trendy a inovacemi. Řada firem proto čím dál častěji využívá mediální agentury, které se specializují na sledování nových technologií a postupů, jež mohou zvýšit účinnost reklamních kampaní. Specializované společnosti, jako je například mediální agentura Redbox media, mají přístup k nejnovějším nástrojům a analytickým datům, jež využívají k vylepšování strategií a ke zvyšování efektivity reklamy. S jejich pomocí budete mít jistotu, že vaše reklamní kampaně budou pro vaši cílovou skupinu moderní, inovativní a relevantní.

Chcete mít reklamu v televizi? Využijte zprostředkovatele

Pokud jste podnikatel nebo vlastníte firmu, pravděpodobně jste se už setkali s výzvou, jak efektivně propagovat své produkty či služby. V dnešní době je klíčové využívat různé marketingové kanály a správně oslovovat cílovou skupinu. Nejen s tím vám může pomoci mediální agentura. Jednou z těchto mediálních agentur, která posune vaše podnikání na novou úroveň, je mediální agentura Redbox media.

Koronavirus a Corona: Jak pandemie ovlivní budoucnost slavného piva?

Firma Grupo Modelo, která vyrábí mexické pivo Corona, vznikla v roce 1922. Korunka, jež zdobí etiketu a víčko nápoje, se objevila až v roce 1963. Tou dobou studovali virologové na jihu Británie nový vir. Jeho specifický povrch připomíná sluneční korónu, komentoval tvar nového patogenu časopis Nature. Příběhy viru a mexického piva se znovu proťaly o půl století později. Ovlivní koronavirová pandemie budoucnost značky jednoho z nejznámějších piv na světě?