reklama
CNN Prima News Richard Quest

Richard Quest

Výpis příspěvků ke štítku „Richard Quest“

Richard Quest: Kolik mrtvých budete v České republice ochotni akceptovat?

11. května 2020 20:11

Jak bude vypadat světová ekonomika, až koronavirová pandemie odezní? Na tuto otázku odpovídal britský moderátor Richard Quest v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Podle něj se ekonomika může vrátit k normálu v příštím roce pouze v případě, že se zajistí koronavirová vakcína pro celý svět. Nyní si ale vlády musí podle Questa říci, jakou cenu má lidský život, protože ekonomika nemůže být uzavřena navěky.

Richard Quest: Na levné letenky zapomeňte, návrat do normálu potrvá až sedm let

7. května 2020 23:28

Situace v letectví je daleko horší než po 11. září, varoval Richard Quest, specialista americké CNN na byznys, v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Počet odbavených cestujících na pražském Letišti Václava Havla (LVH) klesl v březnu o dvě třetiny, uvedl Roman Vik, generální ředitel Smartwings. Tato společnost je podle něj pro LVH důležitá, a proto by jí stát měl pomoci.

Kdo je Richard Quest? Na CNN Prima NEWS vám ukáže, že i ekonomický pořad může být zábavný

25. dubna 2020 16:56

Na CNN Prima NEWS míří v české premiéře pořad Quest Means Business, který divákům ukáže, jak vydělat peníze a co s nimi udělat. Slavný moderátor Richard Quest ve své show podává praktické rady velice zábavnou formou a během své kariéry vyzpovídal nespočet slavných osobností, mezi kterými nechyběli ani Češi. Kteří to byli?

reklama