CNN Prima News Rolls-Royce

Rolls-Royce

Výpis příspěvků ke štítku „Rolls-Royce“

Nový Hyundai Kona se v elektrické verzi vyrábí pro celý svět jen v Nošovicích. Je to univerzál

Elektrické provedení vozu Hyundai Kona Electric je pozoruhodným křížencem konvenčního a ryze elektrického pojetí mobility. Zvenku vypadá jako běžný crossover, uvnitř ale připomíná futuristické modely Ioniq, jimž se podobá i kultivovaným vnitřním prostorem a plavným svezením. Přesvědčí zákazníky benzinové, či hybridní verze téhož modelu?

Rolls-Royce hlásí rekordní prodeje, krizi navzdory. Průměrně zákazník utratil 12 milionů

Krize spojená se zdražováním zjevně v plné síle nedoléhá na nejmovitější vrstvy obyvatelstva, a to ani v Česku. Důkazem je rekordní počet nových majitelů luxusních britských automobilů Rolls-Royce. Loni si je koupilo 6 021 lidí, průměrná cena byla v přepočtu 12 milionů korun. Tahounem prodejů se stalo mamutí SUV Cullinan, které si nejlépe z modelů značky vedlo také v Česku. Kvůli vyšší poptávce musí automobilka dokonce navyšovat počet zaměstnanců.

Jízda v novém Rolls-Royce Ghost Black Badge: Pošetilost mocných mladé generace

Druhý novodobý Rolls-Royce Ghost je na trhu sotva dva roky, vale pověsti o přestavěném BMW řady 7 už ale stihl dát velmi razantně. Jízda s autem těžícím z desítek let zkušeností anglických vývojářů je balzámem na nervy unaveného milionáře. Otevře mu dveře a pohoupá ho před spaním. Stejně jako v případě ostatních Rolls-Royců s přídomkem Black Badge také novinka cílí na mladší zákazníky.