CNN Prima News Rolls-Royce

Rolls-Royce

Výpis příspěvků ke štítku „Rolls-Royce“

Premiér chudé země přijel na jmenování vlády Rolls Roycem. V kampani sliboval snížit výdaje

28. října 2022 17:33

Nově zvolený premiér chudé africké země Lesotho v pátek přijel na jmenování své vlády luxusním automobilem značky Rolls Royce, v doprovodu koní a motorek. Miliardář Sam Matekane, který na začátku října nečekaně vyhrál volby, sliboval snížit vládní výdaje. Jmenování vlády dnes proběhlo na stadionu v metropoli Maseru, píše AFP.

Jízda v novém Rolls-Royce Ghost Black Badge: Pošetilost mocných mladé generace

26. července 2022 15:15

Druhý novodobý Rolls-Royce Ghost je na trhu sotva dva roky, vale pověsti o přestavěném BMW řady 7 už ale stihl dát velmi razantně. Jízda s autem těžícím z desítek let zkušeností anglických vývojářů je balzámem na nervy unaveného milionáře. Otevře mu dveře a pohoupá ho před spaním. Stejně jako v případě ostatních Rolls-Royců s přídomkem Black Badge také novinka cílí na mladší zákazníky.

Můj Discoland je rolls-royce diskoték, tvrdil Ivan Jonák aneb Kouzlo devadesátek

15. ledna 2022 07:41

„Za revoluce jsem okradl studenty o desítky milionů,“ přiznal Ivan Jonák ve svých vzpomínkách. Sepsal je ve věznici, když pykal za nájemnou vraždu manželky Ludviky. Devadesátky jsou opět v kurzu a Jonák je jejich symbolem. Divadlo Na zábradlí chystá premiéru se všeříkajícím názvem Discoland, mafián je i hvězdou veřejnoprávní televize. V posmrtně vydaných vzpomínkách přitom Jonák označení mafián důrazně odmítá.