CNN Prima News romantika

romantika

Výpis příspěvků ke štítku „romantika“

KVÍZ: Vánoce na Primě plné klasiky. Jak dobře znáte Pretty Woman nebo Princ a Večernice?

Diváci Primy se mohou těšit na sváteční čas u obrazovek plný filmových klasik. A vybere si opravdu každý. V nabídce jsou jak kultovní snímky typu Sám doma či Pretty Woman, tak oblíbené pohádky S čerty nejsou žerty, Princ a Večernice nebo Třetí princ. Nakolik je znáte? Otestujte své znalosti v kvízu, který pro vás připravila redakce CNN Prima NEWS.

Pohádkový seriál plný romantiky i detektivky. Co nového divákům přinese podzim na Primě?

Skupina Prima na podzim představí hned pět nových seriálů, nabídne ale i pokračování těch nejúspěšnějších. Hlavním tahákem je dvanáctidílný pohádkový příběh s dobrým koncem Eliška a Damián, který startuje již v sobotu 2. září. Středeční večery budou zasvěceny žánru krimi a detektivka. Od středy 30. srpna uvidí diváci osmidílný seriál Pod hladinou z prostředí potápěčů a poříční policie, na konci října naváže pokračování úspěšného seriálu s Vojtou Kotkem v hlavní roli, Einstein 2. Úterní a čtvrteční večery budou tradičně patřit ZOO. Streamovací platforma prima+ uvede koprodukční minisérii Na vlnách Jadranu, rodinnou komedii ze školního prostředí Malá velká liga a ztřeštěný komediální seriál Banáni, který karikuje nedávnou kauzu o netradiční zásilce kokainu schované v bedně banánů.

Žbirkova Katka dojala fanoušky velmi osobním dopisem. Miro ji nepřestával překvapovat

Zpěvák Miro Žbirka neukazoval romantickou duši jen ve své tvorbě, ale i v osobním životě. Dokládá to jeden z milostných dopisů, který po jeho smrti zveřejnila vdova Kateřina Žbirková. S legendárním umělcem, který 10. listopadu podlehl zápalu plic, se v pátek lidé rozloučili ve strašnickém krematoriu. Celý pohřeb organizovala právě Žbirková, s níž byl zpěvák ženatý více než 30 let a měl s ní dvě děti.