CNN Prima News Ronaldo

Ronaldo

Výpis příspěvků ke štítku „Ronaldo“

Ronaldo udělal dojemné gesto. Při utkání s Arsenalem vzdal hold zesnulému synovi

24. dubna 2022 00:27

Cristiano Ronaldo při sobotním utkání Manchesteru United s Arsenalem učinil dojemné gesto. Krátce poté, co vstřelil svůj stý gól, ukázal prstem na oblohu a vzdal tak hold svému zesnulému synovi. Při dojemném okamžiku ho zachytili fotografové a Ronaldo později snímek sdílel také na svém Instagramu. Pod fotografii nenapsal jediné slovo, pouze přidal emotikon srdce.

Ronaldo oplakává smrt syna. Soustrast mu vyjadřují Pelé, Morgan a mnozí další

20. dubna 2022 19:43

Hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo prožívá noční můru každého rodiče. Fotbalista se svou partnerkou Georginou Rodríguezovou začátkem týdne oznámili, že zemřelo jedno z jejich novorozených dvojčat. „Jen narození naší dcerky nám dává sílu prožít tuto chvíli s trochou naděje a štěstí,“ napsal. Soustrast mu vyjadřují nejen fotbalové hvězdy z celého světa. Dojemný vzkaz poslala také jeho starší sestra, zpěvačka Katia Aveirová, a další celebrity.

Zpěvačka Pink poprosila Ronalda o pomoc. Žádný problém, napsal CR7 a dětem pošle dresy

26. listopadu 2021 13:13

Známá americká zpěvačka Alecia Beth Moore vystupující pod přezdívkou Pink se rozhodla s blížícími se Vánoci udělat radost těm, kteří to potřebují. Prostřednictvím sociálních sítí se nebála oslovit ani muže, k němuž vzhlíží mnoho mladých lidí. Fotbalová ikona Cristiano Ronaldo výzvu zpěvačky ochotně přijal a na několik dětí z chudých poměrů budou čekat dresy s podpisem portugalské celebrity.

Ronaldo dohnal malou fanynku k slzám. I po nevydařeném zápase jí ochotně věnoval dres

12. listopadu 2021 12:01

Portugalsko selhalo v kvalifikaci na mistrovství světa v duelu proti Irsku. Bezbranková partie lehce zkomplikovala svěřencům trenérského veterána Fernanda Santose přímý postup na šampionát v Kataru. I přes značné zklamání největší hvězda týmu Cristiano Ronaldo vytasila sympatické gesto. CR7 obdaroval dresem malou fanynku, která po zápase vběhla na trávník.

Přišel Ronaldo a hráče United přešla chuť na sladké. Striktním režimem nakazil ostatní

15. září 2021 12:16

Scénka z letošního fotbalového Eura se stala legendární. Cristiano Ronaldo na tiskové konferenci odklidil před ním stojící lahve Coca-Coly a na jejich místo dosadil neperlivou vodu. Jasně ukázal, co lidé mají a nemají pít, aby udělali dobře svému tělu. Tyto moresy si portugalská hvězda přenesla i do staronového působiště – Manchesteru United. Spoluhráči v přítomnosti Ronalda rázem potlačují své „mlsné já“.

Král rekordů Ronaldo dosáhl na další počin. A tenhle je nejvýjimečnější, má jasno CR7

2. září 2021 12:08

Sepsat výčet všech individuálních počinů portugalské fotbalové hvězdy Cristiana Ronalda zabere nějaký čas. Každopádně tím vůbec nejčerstvějším je překonání světového rekordu v počtu reprezentačních branek. Teď jich má 111 a odtrhl se od Íránce Alího Daeího. Vylepšení statistik schytalo Irsko v kvalifikaci na mistrovství světa.