CNN Prima News Rotterdam

Rotterdam

Výpis příspěvků ke štítku „Rotterdam“

Se zlevňováním benzinu je konec. Ceny opět výrazně rostou, to nejhorší teprve přijde

19. října 2022 09:19

Po týdnech naděje přišla pro motoristy další špatná zpráva. Ceny pohonných hmot začaly znovu růst a jen za minulý týden došlo ke zdražení o několik korun. Výhled do budoucna není vůbec pozitivní, očekává se další zdražování benzinu i nafty. Ceny rostou od začátku roku, k jejich prudkému zdražení došlo po ruské invazi na Ukrajinu. Tehdy překročil Natural 95 i nafta 50 korun za litr.

Lidé házeli ve Vídni po policistech lahve. Proti lockdownu protestovaly početné davy

20. listopadu 2021 16:17

V centru Vídně se v sobotu na ohlášené demonstraci sešly desetitisíce odpůrců protiepidemických opatření, které svolala opoziční pravicově populistická Svobodná strana Rakouska (FPÖ). Jen dva dny před začátkem celostátní uzávěry na náměstí Hrdinů poblíž Hofburgu a v jeho okolí protestovalo bezmála 40 000 lidí, informovala agentura APA.

Šampionka chce na olympiádu, ale peněz má málo. Rychlobruslařka proto rozváží pizzu

31. března 2021 10:58

Zimní sportovci ve Velké Británii si momentálně nežijí jako v bavlnce. Kvůli pandemii koronaviru přišli na dotacích dohromady o osm milionů liber, což je zhruba 250 milionů korun. A sport tedy v současné době negeneruje tolik peněz jako za normálních časů. Například excelentní rychlobruslařka Elise Christieová si proto teď drží několik vedlejších prací – včetně rozvozu pizzy.

Ve Dvoře Králové se narodilo vzácné miminko. Je to už druhý případ za půl roku

5. března 2021 16:04

V zoologické zahradě Safari Park Dvůr Králové nad Labem zaznamenali další vzácný přírůstek za pouhých šest měsíců. 25. února se zde narodil hroší „chlapeček“, jeho mámou je šestiletá samice hrošíka liberijského Malaya. Druhá chovná samice Tanquey porodila už loni v říjnu. Zoologická zahrada to uvedla na svých webových stránkách.