CNN Prima News rybaření

rybaření

Výpis příspěvků ke štítku „rybaření“

Žraloci rybářům sežrali úlovek, pak zaútočili na loď. To jsem ještě neviděl, žasl člen posádky

Na sociálních sítích se šíří dramatické video, které natočil rybář u mysu Canaveral. Skupina žraloků tam obklíčila loď a začala útočit na její motor. Na kovovém krytu zůstaly otisky zubů, popsal majitel společnosti Fin & Fly Fishing Charters vlastnící loď Jamie Glasner. Rybář uvedl, že za svou dvacetiletou kariéru nikdy nic podobného neviděl.

Dramatické záběry: Na kajakáře vyskočil třímetrový žralok. Jsem hloupý, vyčítá si muž

Hrůzný zážitek má za sebou Matthew Gorne, který se v pondělí vydal na svém kajaku rybařit do zátoky Port Augusta v jižní Austrálii. Jeho poklidný výlet ovšem narušil obávaný predátor. V blízkosti kajaku se totiž vynořil asi třímetrový bílý žralok, který se pokoušel čelistmi zmocnit jeho pádla. Gorne celý incident natočil na kameru GoPro a poté zveřejnil na sociálních sítích.

REPORTÁŽ: Jak se žije s tureckou superinflací? Levný Istanbul láká turisty z celého světa

Turecko aktuálně prožívá inflaci, která činí kolem 80 procent. Náš reportér navštívil Istanbulu, kde bedlivě sledoval, jak se reálně projevuje na cenách zboží či kurzech měn. „Město zůstává velmi levnou destinací, přičemž nízké ceny panují i v historickém a hojně navštěvovaném centru,“ popsal. Co by cestovatel v městě na pomezí Evropy a Asie určitě neměl minout?