CNN Prima News Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou

Výpis příspěvků ke štítku „Rychnov nad Kněžnou“

Smrtelná nehoda u Holína. Mladík přejel do protisměru, druhý řidič nepřežil

14. srpna 2022 13:43

Při čelním střetu dvou osobních vozidel Volkswagen Golf a Škoda Fabia na silnici I/16 u obce Holín na Jičínsku zemřel v neděli ráno čtyřicetiletý muž. Třiadvacetiletý muž byl se zraněním přepraven letecky do nemocnice, zranil se také sedmnáctiletý spolujezdec oběti. V neděli to řekla policejní mluvčí Eva Prachařová. Nehoda se stala před 6:00, silnice v místě nehody se má zhruba v poledne otevřít.

Cena zadrženého kokainu může být i vyšší. Taková kvalita není v Česku obvyklá, říká expert

10. června 2022 22:49

Cena kokainu zachyceného v pátek v českých obchodech mohla být ještě vyšší, kdyby se na černém trhu ještě ředila. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl psycholog a odborník na drogovou závislost Ivan Douda. Policisté našli v supermarketech v Jičíně, Rychnově nad Kněžnou a na dalších dosud nespecifikovaných místech 840 kilogramů kokainu v dodávkách banánů z Kolumbie. Cenu zásilky odhadují na dvě miliardy korun.

Kokain v českých obchodech. Pracovníci našli v krabicích od banánů drogy za dvě miliardy

10. června 2022 17:23

Pracovníci supermarketů v Jičíně a Rychnově nad Kněžnou našli v pátek odpoledne v krabicích od banánů lisované kostky kokainu. Na Twitteru o tom informovala Policie ČR. Zásilka zřejmě pocházela z Kolumbie. Podle informací CNN Prima NEWS vážila zásilka přibližně 840 kilogramů, tolik kokainu by na černém trhu mělo hodnotu přes dvě miliardy korun.

Tragická nehoda na Rychnovsku: Řidička osobního auta nepřežila čelní srážku s kamionem

29. dubna 2022 08:41

Při dopravní nehodě u Dobrušky na Rychnovsku v pátek nad ránem zemřela řidička osobního vozidla, které se čelně střetlo s protijedoucím nákladním autem. Další dva lidé, kteří s ní cestovali, jsou zranění. Nehoda se stala na hlavní silnici I/14 mezi Náchodem a Rychnovem nad Kněžnou, řekla mluvčí policie Šárka Pižlová. Na místo letěl také vrtulník.

Policista obstarával pervitin a varoval řidiče před hlídkami. Teď ho stihl trest

19. dubna 2022 18:07

Okresní soud v Rychnově nad Kněžnou potrestal nyní již bývalého policistu za obstarávání drog pro dealera a pomáhání lidem bez řidičského průkazu vyhnout se policejním hlídkám podmínkou a peněžitým trestem 60 tisíc korun. Kromě toho mu soud zakázal na pět let činnost ve všech bezpečnostních sborech, informovala v úterý Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Hrozilo mu až pět let vězení. Rozsudek soud vyhlásil 21. února, kdy nabyl právní moci.