CNN Prima News Sám doma

Sám doma

Výpis příspěvků ke štítku „Sám doma“

Vánoce na Primě: Nestárnoucí klasiky i speciální program. Kevin samozřejmě nebude chybět

Téma: Komerční sdělení
8. prosince 2022 10:51

Diváci Primy se mohou o svátcích těšit na program plný tradičních filmů a pohádek, ale i zvláštních dílů oblíbených pořadů. Konec prosince Čechům zpestří několik vánočních i silvestrovských speciálů. Chybět samozřejmě nebude ani neodmyslitelná klasika Sám doma. Na třetí adventní neděli se publiku představí finálový galavečer unikátní Miss Essens.

Obklopeni sněhem, ledem a tučňáky. Podívejte se, jak slaví Vánoce vědci na Antarktidě

26. prosince 2021 07:08

Ačkoliv jsou daleko od domova, ani v zemi ledu a tučňáků si britští vědci nenechali ujít vánoční oslavy. Na sociálních sítích britské antarktické operace (British Antarctic Survey, BAS) se pochlubili několika fotografiemi ze svých výzkumných stanic. Ani letos jim nechyběly vánoční stromeček, štědrovečerní hody či zákusky ve tvaru sněhuláků. Čas na stanicích si krátili u filmů jako Smrtonosná past nebo Sám doma.

Republikáni drží Trumpa v šachu. Padnout ho asi nenechají, tvrdí amerikanista Lepš

14. ledna 2021 22:34

Donald Trump je první prezident v historii USA, který by mohl čelit už podruhé za funkční období ústavní žalobě. Tentokrát je na stole za podněcování ke vzpouře vzhledem k nepokojům v americkém Kapitolu. Po odhlasování tzv. impeachmentu Sněmovnou reprezentantů přišel se svým prohlášením Trump. O hrozící žalobě neřekl ani slovo, zato násilnosti v Kapitolu ostře odsoudil. Připravuje si půdu pro příští volby, uvedl amerikanista Jakub Lepš z University of New York in Prague v pořadu 360° Pavlíny Wolfové.