CNN Prima News San Francisco

San Francisco

Výpis příspěvků ke štítku „San Francisco“

Zaměstnanci Twitteru mohou pracovat ve dne v noci. V centrále pro ně vybudovali ložnice

8. prosince 2022 19:33

Zaměstnance Twitteru pravděpodobně čeká tvrdá práce ve dne i v noci. Podle informací magazínu Forbes je totiž sídlo Twitteru v San Franciscu vybaveno od pondělí ložnicemi. Americký miliardář Elon Musk už dříve nechal například propustit polovinu zaměstnanců a zrušil bezplatné obědy. A těm, kteří se rozhodli zůstat, slíbil tvrdší práci. Zbudování ložnic ovšem začala v úterý vyšetřovat sanfranciská stavební inspekce.

Hrůza v domě americké šéfky Sněmovny. Muž útočil kladivem, rodinu chtěl držet jako rukojmí

1. listopadu 2022 13:54

Velmi neblahou zkušenost má za sebou Paul Pelosi, manžel šéfky americké Sněmovny reprezentantů z řad demokratů Nancy Pelosiové. Přímo v jejich domě jej totiž brutálně napadl nebezpečný útočník. Ten na chotě političky zaútočil kladivem a způsobil mu vážná zranění, oba manžele chtěl podle všeho svázat a držet jako rukojmí. Pachatel David DePape nyní čelí trestu až 50 let vězení. Vyšetřovatelé činu nyní zveřejnili detaily.

Pták je osvobozen, napsal Musk a převzal Twitter. Okamžitě propustil vedoucí pracovníky

28. října 2022 05:04

Miliardář Elon Musk převzal kontrolu nad internetovou společností Twitter a propustil její vedoucí pracovníky. Informovaly o tom světové agentury a list The Wall Street Journal s odvoláním na nejmenované zdroje. Nejbohatší muž světa podle nich dokončil akvizici sociální sítě a okamžitě propustil mimo jiné jejího výkonného ředitele Paraga Agrawala. „Pták je osvobozen,“ napsal o něco později na svém Twitterovém účtu Musk s odkazem na logo sociální sítě.

Velká záhada směřuje k rozlousknutí. Jak to bylo se slavným útěkem z Alcatrazu?

4. července 2022 15:22

Nejslavnější věznice světa Alcatraz zůstává jediným „žalářem“, ze kterého se nikomu nepodařilo uniknout. Tato pověst však může být brzy pošlapána. Více než tři desítky mužů se pokusily prchnout a pět jich zůstalo nezvěstných. Existuje šance, že dva z nich – bratři John a Clarence Anglinové – přežili a zplodili potomky v Brazílii.

Konec šíleného případu sportovní hvězdy, která měla vraždit. O. J. Simpson je volný

15. prosince 2021 14:08

Mnoho bývalých či stále aktivní slavných sportovců má problémy se zákonem. Ale žádný z nich nenapsal tak pozoruhodný příběh jako někdejší hvězda amerického fotbalu a herec O. J. Simpson. Měl zavraždit svou exmanželku i jejího přítele, díky práci elitních právníků ale ani navzdory jasným důkazům nešel za mříže. Ve vězení paradoxně skončil později kvůli loupeži. Za dobré chování byl propuštěn na podmínku a teď se zbavil i této „zátěže“. Napsal tak prozatímní tečku za celým případem.