CNN Prima News sanitka

sanitka

Výpis příspěvků ke štítku „sanitka“

Patrície otevřeně o hororu v Bratislavě: V sanitce jela s Dědečkovým synem, stále je v šoku

13. října 2022 15:17

Datum 2. října se zapsalo do nejčernějších slovenských statistik. Opilý bývalý sportovní funkcionář Dušan Dědeček v plné rychlosti projel autobusovou zastávku v Bratislavě, jeho počínání si vyžádalo život pěti lidí. Další zranil – mezi nimi byla i 23letá studentka Patrície. Ta nyní v otevřeném rozhovoru pro web Pluska.sk vzpomínala na osudný večer i jízdu v sanitce se synem viníka.

Boj o život na Rozvadovské spojce. Chodec vběhl pod sanitku převážející miminko v inkubátoru

17. srpna 2022 18:28

K hrozivé nehodě došlo ve středu odpoledne na Rozvadovské spojce u nájezdu do ulice Bucharova. Sanitce soukromého dopravce vběhl pod kola chodec. Ve voze záchranáři převáželi měsíc staré miminko v inkubátoru. Muž utrpěl těžká poranění nohou a hlavy. Dítěti a záchranářům se jako zázrakem nic nestalo. Všichni byli následně převezeni na vyšetření do nemocnice.

Myslíš, že se z tebe pose*u? Řidič nešetřil vulgaritami kvůli „zipu“, sám ale chyboval

12. července 2022 13:28

Zvládají čeští řidiči pravidlo zipu? Na našich silnicích platí už od roku 2000, přesto se najdou lidé, kteří ho neznají nebo si ho vykládají po svém. Zažil to i Martin K. z Ostravska, který se dostal do ostré hádky s druhým řidičem o to, kdo má mít přednost. Jejich výměnu názorů plnou vulgarismů zaznamenala palubní kamera.

Další velká evakuace v Jablonci. Kvůli dýmovnici v paneláku skončili tři lidé v nemocnici

10. června 2022 00:44

Hasiči v Jablonci nad Nisou museli už podruhé během jediného týdne evakuovat obyvatele panelového domu. Po úterním zásahu ve Skelné ulici, kdy v nemocnici skončilo celkem 37 lidí, v noci na pátek zasahovali na druhém konci města v ulici Budovatelů. Své domovy musely opustit tři desítky lidí, tři odvezly sanitky do nemocnice.

Ženě trčely kosti ven, pomalu umírala. Spolubydlící sanitku nezavolal, bál se poplatku

4. května 2022 20:02

Policisté na Českolipsku obvinili 55letého muže ze Slovenska z neposkytnutí pomoci, hrozí mu až dva roky vězení. Jeho spolubydlící zemřela, když tři týdny u něj doma pobývala s neléčenou a velmi bolestivou otevřenou zlomeninou krčku ramene. Pomoc muž své krajance nepřivolal, i když se její stav zhoršoval, protože neměla v Česku zdravotní pojištění. Muž se bál, že by musel výjezd platit za ženu, uvedla na webu policie regionální mluvčí Ivana Baláková.

Dramatická honička: Muž ukradl sanitku a dvě hodiny prchal policistům. Chtěl jet za matkou

28. dubna 2022 20:43

Hodně neobvyklou policejní honičku zažilo Chicago. Několik hlídek tam v pondělí pronásledovalo muže v ukradené sanitce. Muž se místy po silnici řítil až 110kilometrovou rychlostí. Ve zběsilé jízdě ho nezastavila ani propíchnutá pneumatika. Policistům se nakonec snažil uniknout po svých. Dramatická akce trvala dvě hodiny a zachytily ji i televizní kamery.