reklama
CNN Prima News sanitka

sanitka

Výpis příspěvků ke štítku „sanitka“

Covidoví pacienti z brněnských nemocnic dorazili do Prahy. Dva přepravil vrtulník

25. listopadu 2021 11:17
Aktualizováno

Do pražských nemocnic dnes bylo postupně přepraveno 19 pacientů s nemocí COVID-19 z přetížených fakultních nemocnic v Brně. ČTK to zjistila od mluvčích nemocnic a zdravotnické záchranné služby (ZZS). Deset nemocných vezl dopoledne velkokapacitní vůz pražských záchranářů Fénix do Fakultní nemocnice v Motole a Fakultní nemocnice Bulovka, dalších sedm převážely sanitky. Dva pacienty ve vážném stavu přepravoval vrtulník.

Záchranáři odvezli pacienta sanitkou i s jeho psy: Odmítali se od něho hnout

17. listopadu 2021 10:00

Znáte příběh Hačika? Opuštěného pouličního psa, kterého se ve filmu ujme univerzitní profesor Parker Wilson (Richard Gere) a každý den s ním chodí na nádraží, odkud jezdí do práce. Hačikó na něho celý den čeká a vždy v pět hodin odpoledne se dočká. Jednoho dne ale Parker dostane infarkt a zemře. Hačikó chodí na nádraží čekat každý den celých devět let. Neuvěřitelný příběh? Ne, neuvěřitelná je věrnost našich čtyřnohých parťáků.

Jeden mrtvý, pět zraněných. Sanitka jela s pacientem od nehody a srazila se s autem

29. října 2021 15:20
Aktualizováno

U Nymburku se v pátek odpoledne srazila sanitka krajské záchranné služby s osobním vozem. Při nehodě zemřel jeden člověk, dalších pět lidí se zranilo. Na místě zasahovaly dva vrtulníky, na pomoc pak dorazilo i pět posádek záchranářů, informovala mluvčí krajské záchranné služby Petra Homolová. Provoz byl obnoven kolem 18:00.

Zemana zachránila návštěva Babiše, tvrdí Stehlíková. Hrad jí hrozil žalobou

10. října 2021 12:38

Prezident Miloš Zeman byl hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN), řekla v neděli bez dalších podrobností mluvčí nemocnice Jitka Zinke. Ošetřující lékař prezidenta Miroslav Zavoral podotkl, že diagnózu prozradit nemůže. Mnozí odborníci a politici ale chtějí vědět, jaký je Zemanův stav. Prezident by měl být v ÚVN několik týdnů. Velké emoce pak vzbudil názor exministryně Džamily Stehlíkové, podle které zachránila Zemana návštěva premiéra Andreje Babiše (ANO).

reklama