CNN Prima News sestup

sestup

Výpis příspěvků ke štítku „sestup“

Tentokrát covid fotbalovou Opavu nezachránil. Po remíze se Zlínem padá do druhé ligy

8. května 2021 17:13

To, co bylo poslední týdny takřka jisté, je nyní oficiálně potvrzené. Fotbalová Opava po třech letech opouští nejvyšší soutěž, rozhodla o tom remíza 1:1 na hřišti Zlína. Tým trenéra Radoslava Kováče získal v dosavadním průběhu Fortuna ligy pouhých 17 bodů, zvládl vyhrát pouze třikrát. V této sezoně výjimečně padají o patro níže hned tři týmy, dalšími „nejžhavějšími“ kandidáty jsou Příbram a Brno.

Bizarní moment: Spoluhráče Pavlenky skolila dělovka, na zemi ho míč trefil ještě dvakrát

27. dubna 2021 07:55

Neuvěřitelný moment se odehrál v zápase německé bundesligy mezi Unionem Berlín a Werderem Brémy. Hostující obránce Friedl schytal během necelých 10 vteřin tři bolestivé zásahy míčem. Kalich hořkosti si navíc vypil až do dna. Ani jeho sebeobětování nakonec nezabránilo porážce. Friedlovi tak zbyly do slova a do písmene jen oči pro pláč.

Vzpoura a další debakl. Schalke je v těžké krizi, během sezony vyhodilo čtyři trenéry

1. března 2021 11:56

Německé Schalke 04 se v současné době nachází pořádně hluboko. Asi tak jako horníci těžící uhlí v průmyslovém městě Galsenkirchen, ve kterém tradiční klub sídlí. Fotbalisty v této sezoně postihl zával, z něhož aktuálně není úniku – nezadržitelně se po 33 letech blíží sestup do druhé bundesligy. V této sezoně už vedení vyhodilo dohromady čtyři trenéry, naposledy učinilo změnu, a to velmi ráznou, o víkendu.

Z hokejové extraligy se nebude příští sezonu sestupovat, může se naopak rozšířit

5. června 2020 16:34

Z české hokejové extraligy se v sezoně 2020–2021 nebude sestupovat. Naopak, pro ročník 2021–2022 se může rozšířit ze současných 14 na 15 týmů, pokud by vítěz druhé nejvyšší soutěže splnil licenční podmínky a měl dost financí na odehrání celé sezony. Po dnešním jednání výkonného výboru to oznámil prezident Českého hokeje Tomáš Král.

Jaromír Jágr: Ještě se rozhodnu, jestli znovu nastoupím za Kladno. Minulou sezonu jsem podcenil

7. května 2020 20:10

Svůj hokejový klub Rytíři Kladno nedokázal udržet v české extralize a „spadl“ s ním do druhé nejvyšší hokejové soutěže. „Nepodával jsem takové výkony, jaké jsem mohl odevzdávat,“ hodnotil sám sebe Jaromír Jágr ve čtvrtečním pořadu Showtime. Kvůli nadváze omezil své oblíbené sladké i maso. V říjnu by měl vyprávět svůj životní příběh v dalším pokračování show Noc s legendou. Oznámí konec kariéry?