Hanychová promluvila o stěhování se Soukupem. Kdy oznámí pohlaví miminka?

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem

Agáta Hanychová se už za několik měsíců stane trojnásobnou maminkou. Miminko, které čeká s partnerem Jaromírem Soukupem, by měla na svět přivést koncem dubna. V rozhovoru pro web Extra.cz promluvila o stěhování a prozradila, kdy oznámí světu pohlaví dítěte.

Zda bude Hanychová vychovávat holčičku či chlapečka, ví už několik týdnů, světu to ale ještě neoznámila. Svým tipem se prý netrefila, přiznala v rozhovoru pro Extra.cz. „Nečekala jsem to, ale je na výběr ze dvou pohlaví. Věděla jsem, že jedno mé dítě bude šťastné a druhé ne. Ale neřeknu kdo, protože by se to pak pochopilo,“ pronesla Hanychová s tím, že informovat o pohlaví bude v nejbližší době na svém Instagramu.

„Máme i tipy na jména, ale všechno chci prozradit, až seženu ten balónek, který propíchnu,“ doplnila 37letá modelka.

Termín porodu má Hanychová stanovený na své narozeniny koncem dubna. Kromě toho, zda známá influencerka shání výbavičku pro miminko, se nabízí otázka, zda proběhne velké stěhování a budou-li rodiče dítěte bydlet společně. Agáta totiž pobývá ve svém domě v Praze a Jaromír kousek za městem. „Nastálo budeme asi v autě. Budeme přejíždět mezi našimi domy,“ řekla s úsměvem Hanychová.

V požehnaném stavu to Agátě sluší

Hanychová se Soukupem tvoří pár teprve od června. Že čekají dítě, vyšlo najevo během září. Kromě hezkých chvil má za sebou zamilovaný pár i několik náročnějších okamžiků. V říjnu modelka zamířila do nemocnice poté, co začala náhle krvácet. Tam pobyla dvě noci a lékaři jí doporučili, aby odpočívala. Teď už se cítí dobře a i s miminkem se zdá být všechno v pořádku.

Nedávno pak mediální magnát potěšil své sledovatele, když na sociálních sítích zveřejnil fotografii své partnerky, která ukazuje těhotenské bříško. Fanoušci hvězdného páru se shodli, že jí to v požehnaném stavu velice sluší. „Krásnější a krásnější. Kouzelnější a kouzelnější. Moje Agáta,“ napsal Soukup na Instagramu, kde se snímkem pochlubil. Fotografii ze soukromí sdílela i samotná Hanychová. Na té se nastávající maminka laškovně usmívá. „Štěstí,“ komentovala stručně.

Tagy: