CNN Prima News stěhování

stěhování

Výpis příspěvků ke štítku „stěhování“

Stěhování se blíží, Pavel přesune kancelář na Hrad do konce měsíce. Kde chce bydlet?

20. března 2023 13:24

Celá kancelář prezidenta Petra Pavla by měla na Pražském hradě působit do konce března. Politik to řekl na své pravidelné tiskové konferenci v Hrzánském paláci, kde úřaduje od svého lednového zvolení. Prostory na Hradě se nyní kontrolují a připravují, stejně jako Lumbeho vila, kde by měl Pavel bydlet ve všední dny. Příprava ubytování je podle něj záležitostí několika týdnů.

Přestěhujte se k nám a dostanete 1,7 milionu, láká švýcarská vesnička. Má to ale háček

13. března 2023 16:52

Malebná švýcarská vesnička Albinen zaplatí každé čtyřčlenné rodině 70 tisíc švýcarských franků (v přepočtu téměř 1,7 milionu korun) výměnou za to, že se tam přestěhuje. Chce tak zvrátit nepříznivý trend, kdy se obyvatelé stěhují do okolních měst. Zájemci o bydlení však musí splnit několik přísných podmínek.

OBRAZEM: Zeman navštívil svůj nový domov v Lánech. Okolí vily hlídala ochranka i psovod

24. února 2023 16:17

Prezident Miloš Zeman v závěru svého mandátu navštívil svůj nový domov. V březnu se definitivně přestěhuje do malé, čerstvě dostavené vily na kraji jeho oblíbených Lán. Příjezd hlavy státu do prostorného domu zachytily v pátek fotografové redakce CNN Prima NEWS. Okolí „bungalovu“ hlídala Zemanova osobní ochranka i německý ovčák s psovodem.

Co bude dělat Zeman, až skončí jako prezident? Podívejte se na jeho nový dům

28. ledna 2023 15:26

Prezident Miloš Zeman po deseti letech definitivně opustí zámek v Lánech. Příliš se od něj ale nevzdálí. Jeho novým domovem bude nedaleko postavený „bungalov“, na kterém se pracovalo od roku 2019. Dům o dvou patrech s terasou i zahrádkou se nachází v lukrativní části města, která ale má pár minusů. Jak v současnosti vypadá a kolik stál prezidenta peněz? A co vůbec Zeman po konci mandátu plánuje dělat?

Nejen energie, Čechy děsí také drahé bydlení. O stěhování do menšího uvažuje pětina lidí

29. září 2022 06:48

Více než polovina Čechů pociťuje komplikace s bydlením v souvislosti s rostoucí inflací a zdražováním energií. Obavy o udržení střechy nad hlavou se ale zdaleka netýkají jen těch, kteří žijí ve vlastním. Čtyři z deseti Čechů mají strach, že budou mít problém zaplatit nájem. Vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti Instant Research pro Generali Investments.

Tereza H. ukázala přítele. Budu si na něj muset pořídit zbrojní pas, přiznala

13. září 2022 18:41

Tereza Hlůšková na sociálních sítích odhalila několik zajímavých detailů ze soukromí. Své sledující informovala například o tom, že se přestěhovala a také, že má přítele. „Budu si na něj brzy muset pořídit zbrojní pas,“ napsala k fotografii, na které ukázala partnera, ovšem bez obličeje. V červenci přitom měla Hlůšková tvořit pár se zápasníkem MMA Michalem Kotalíkem. Už v srpnu ovšem média informovala, že se partneři zřejmě rozešli.

Kate a William se stěhují. Proč vymění londýnský palác za skromné sídlo na venkově?

23. srpna 2022 14:36

Vévoda a vévodkyně z Cambridge se stěhují z Londýna, oznámil Kensingtonský palác. William s Kate chtějí dětem dopřát normální rodinný život. Zároveň chce být William, který je druhý v nástupnické linii, blíže královně Alžbětě II. Ta na něj v posledních letech deleguje stále více povinností. Informoval o tom web CNN.