reklama
CNN Prima News stěhování

stěhování

Výpis příspěvků ke štítku „stěhování“

Bohuš Matuš nastěhoval do domu dvě postýlky. S manželkou Lucií plánuje malého Bohouška

Za poslední rok prošel zpěvák Bohuš Matuš (48) několika důležitými životními okamžiky. S mladou partnerkou Lucií (18) prožíval její těhotenství a následně v prosinci narození dcery Natálie. Svůj vztah v květnu potvrdili manželstvím. Ještě během těhotenství si pár pronajal byt v pražském panelovém domě. Následovalo stěhování do rodinného domu. Nyní už mluví o druhém dítěti.

Piráti podali žalobu na Babiše. Chtějí omluvu za výroky o zdanění bytů i migrantech

Piráti podali ke Krajskému soudu v Praze žalobu na premiéra Andreje Babiše (ANO). Šířil podle nich na Twitteru lži, že Piráti chtějí zdaňovat přebytečné metry bytů a nastěhovat lidem do domácností migranty. O podání informovala mluvčí Pirátů Karolína Sadílková. Spor se odehrává necelé tři měsíce před sněmovními volbami, přičemž koalice Pirátů a STAN podle dosavadních průzkumů soupeří s ANO o vítězství. Vyjádření Babiše redakce zjišťuje.

Rok od smrti fotbalisty Čišovského: Vdova Martina se vzepřela společnému snu

Šest let bojoval fotbalista Marián Čišovský se zákeřnou a nevyléčitelnou nemocí ALS, která se projevuje ochabováním svalů. Fotbalistovi, naposledy působícímu v plzeňské Viktorii, byla po celou dobu velkou oporou jeho rodina. Manželka Martina a děti Maroš (15), Martin (12) a Tina (8). Nakonec ale před rokem zemřel. Přestože se manželé – oba Slováci – plánovali vrátit do vlasti, vdova Martina se nakonec rozhodla zůstat s dětmi v západočeské metropoli.

Nekupoval dárky, nebral ji ven. Vztah Češky s o 42 let mladším Pákistáncem je v krizi

Vztah 23letého mladíka z Pákistánu s o 42 let starší českou učitelkou prochází krizí. Podle informací Blesku živila Češka nejen mladého muže, ale i jeho rodinu. Na oplátku však dostávala velmi málo. Abdullah ji nebral na procházky, neukázal žádné památky a už vůbec jí nekupoval dárky. Žena trávila celé dny doma, v polovině března se měla vrátit do Česka.

Leová o „projektu miminko“ nebo přístupu vietnamské komunity ke koronaviru

Vietnamci poslouchají autority, takže jakmile něco vláda zakáže, všichni to absolutně dodržují a nehledají skulinky, uvedla v pořadu Nový den CNN Prima NEWS jedna z nejvýraznějších příslušnic vietnamské komunity u nás, moderátorka televize Prima Monika Leová. Kromě koronavirové pandemie promluvila i o miminku, které s partnerem čeká, nebo o stěhování na venkov po letech strávených v Praze.

reklama