CNN Prima News Anna Fedorov
Anna Fedorov

Anna Fedorov

redaktorka CNN Prima NEWS

Anna nastoupila roku 2021 na Primu jako stážistka do oddělení CNN Prima NEWS. Aktuálně se jako redaktorka stará o sekci Showtime.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Vzbouzím závist. Mám starobní důchod i prospěchové stipendium, prozradil textař Horáček

Oblíbený textař Michal Horáček v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS zavzpomínal na své mládí a promluvil i o studiu dějin umění na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Tam se totiž coby student vrátil před třemi roky. Horáček v rozhovoru s moderátorkou Radkou Červinkovou také přiznal, že dodnes považuje létání do ciziny za privilegium a životní štěstí, kterého se mu dřív nedostávalo.

Budeme bez práce, obávají se dabéři umělé inteligence. Expert jejich strach mírní

Dabéry umělá inteligence (AI) jen tak nenahradí. Na rozdíl od profesionálních herců totiž zatím neumí vyjadřovat proměnlivé emoce v jednom dialogu – nerozbrečí se, nezakřičí ani nezačne mluvit ironicky. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl vedoucí dabingu na Primě Jaroslav Richtr. Přesto právě tento mediální dům pro AI už našel využití, a to u zvukového popisu děje pro slabozraké a nevidomé diváky. Podle Richtra je to zatím maximum, kam umělá inteligence sahá.

Dostala jsem obrovský dar, říká Rochová o překonání meningitidy. Plní si svůj dětský sen

V sedmi letech prodělala oděvní designérka Liběna Rochová těžký zánět mozkových blan a upadla do kómatu. Ačkoliv jí lékaři nedávali moc velké naděje, uzdravila se. „Dostala jsem obrovský dar – žiju, nejsem ochrnutá ani psychicky labilní. Člověk, který takový dar dostane, si ho má hýčkat a dělat vše pro to, aby prožil život co nejhodnotněji,“ uvedla 71letá návrhářka v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Mimo jiné prozradila, co bylo jejím dívčím snem.

Fixace na otce byla extrémní, říká Nesvadbová. Prozradila, co jí zachránilo život

Spisovatelka a novinářka Barbara Nesvadbová měla se svým otcem velice blízký vztah. Když jí před necelými 18 lety zemřel, byla z toho zdrcená, stejně jako její maminka. Rozhodla se proto učinit zásadní krok, který jim prý v té době zachránil život. Vzala svou maminku, půlroční dceru Bibianu a odstěhovaly se společně z pražských Vinohrad do vesničky Měchenice, kde žijí dodnes. Nesvadbová o tom vyprávěla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Machálková promluvila o smrti Šípka: Ztrácel se nám před očima. Brečela jsem mu na rameni

Zpěvačka Leona Machálková prožila s architektem a designérem Bořkem Šípkem deset let. Porodila mu syna Artura, který teď kráčí v otcových šlépějích. Ačkoliv se partneři dávno rozešli, dokázali si uchovat hezký vztah až do samého konce. Když pak Šípek v roce 2016 umíral, právě Machálková mu byla na blízku. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS promluvila o jejich seznámení a popsala i poslední chvíle, které s ním strávila.