reklama
CNN Prima News Anna Lacinniková

Anna Lacinniková

redaktorka CNN Prima NEWS

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Už víme, kdo je mozek rodiny. Lidé se kvůli obálce časopisu vysmáli Harrymu a Meghan

Princ Harry se svou ženou Meghan mohou slavit další vítězství. Magazín Time je totiž zařadil mezi 100 nejvlivnějších osobností světa. Zprávou se pochlubili na sociálních sítích v den princových 37. narozenin, spolu s ní sdíleli i fotografii z titulní strany magazínu. Místo obdivu však schytali hlavně kritiku. Lidé se jim vysmáli, že vypadají jako po hodně nezdařené retuši.

Detaily smrti herce Slivky z kultovního seriálu: Jel se provětrat, umíral o samotě

Náhlá a nečekaná zpráva o smrti herce Borise Slivky zasáhla celé Slovensko. Hvězda seriálu Chlapci a chlapi zemřela minulý pátek v pouhých 57 letech. Zprvu se nevědělo, co bylo příčinou jeho úmrtí. Teď jeho matka Maja Velšicová prozradila, co přesně se stalo. Boris zemřel na infarkt. Selhání srdce ho zasáhlo v době, kdy řídil auto. Slivka žil po revoluci v USA.

Klimatické změny Čechy vůbec nepálí. Zelený projev šéfky Komise byla nuda, říká Vondra

Asi hodinový projev předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové vyvolal rozporuplné reakce. Poslanci ocenili její snahu dovést do úspěšného konce boj s pandemií COVID-19. Výtky naopak měli k jejím slovům o změnách klimatu. Podle mnohých totiž chyběly konkrétní návrhy. „Byla to v zásadě jedna velká nuda. Ohlasy politiků jsou takové, že si z toho dělali legraci,“ uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS europoslanec Alexandr Vondra (ODS).

Tělo fungovalo, ale mozek ne. Honzík spadl na odrážedle do jezera, rodiče prosí o pomoc

Život tříletého Honzíka se změnil během okamžiku. Chlapec vjel na odrážedle do jezírka a zůstal pod vodní hladinou. I když se ho lékařům podařilo přivést zpět k životu, nedávali mu žádnou naději. Chlapec ale nepřestal bojovat. Nyní ho čekají dva roky nákladných lékařských procedur, aby se mohl plně uzdravit. Jeho rodiče už své finanční možnosti vyčerpali, proto založili na pomoc sbírku. Na léčbu syna totiž potřebují 5 milionů korun.

Nina přišla kvůli nádoru o ledvinu, ze sanitek má hrůzu. Její rodiče prosí o pomoc

Čtyřletá Nina se narodila jako zdravé a veselé dítě, které rádo tančilo a jezdilo s tatínkem na ryby. Pak ji ale potkalo neštěstí. Lékaři jí diagnostikovali zhoubný nádor na pravé ledvině, proto všeho, co měla ráda, musela zanechat. Dívenka podstoupila operaci, během které jí lékaři orgán odoperovali. Její rodiče teď založili sbírku, která by jim mohla pomoci s pořízením nového auta. Malá Nina má totiž panickou hrůzu ze sanitek.

reklama