Pergnerová o drogové minulosti: Byla jsem obětní beránek. Prozradila, co chystá nového

V posledním díle letošní Show Jana Krause usedne na červenou pohovku také známá moderátorka Tereza Pergnerová. S Janem Krausem pohovoří nejen o novém projektu, který chystá, ale také prozradí, o čem by se ráda bavila s hosty svého pořadu.

O Tereze Pergnerové, kterou proslavil ikonický pozdrav „čágo belo, šílenci“, se všeobecně ví, že má za sebou minulost spojenou se závislostí na heroinu. „Byla jsem takový obětní beránek, ale vy jste se ke mně choval hrozně slušně a to vám nikdy nezapomenu,“ řekla na adresu Jana Krause známá moderátorka a vzápětí doplnila, že tak trochu doufala, že už se k tomuto tématu vracet nebudou.

Od této skutečnosti totiž uplynulo přes dvacet let a dnes je Tereza opět etablovanou moderátorkou. Již 16 let žije se svým partnerem a otcem dcery Nathalie. Věnuje se také dobročinné činnosti.

„Teď pracuju na krásném projektu – je to o prázdných místech v životě, která může mít každý z nás, o otázkách, na které si nedokážeme odpovědět, protože nám chyběly důležité informace,“ přiblížila Pergnerová s tím, že víc zatím nemůže prozrazovat. „Zrovna dneska jsme byly natáčet jeden takový krásný příběh,“ doplnila známá moderátorka.

A jaké nezodpovězené otázky má sama Tereza? „Mě by, pane Krausi, zajímalo, co si o mně myslíte. Ale bez žertu, ne abyste začal vtipkovat,“ napadlo Pergnerovou, na co by ráda znala odpověď.

Pokud by měla svůj vlastní pořad, ráda by se v něm podle svých slov bavila s obyčejnými lidmi. „Ani by nemuseli mít bílá místa,“ upřesnila svoji vizi. „Bavili bychom se o životě,“ uzavřela.

Celý rozhovor uvidíte v Show Jana Krause ve středu 21. prosince ve 21:35 na Primě.

Tagy: