reklama
CNN Prima News moderátorka

moderátorka

Výpis příspěvků ke štítku „moderátorka“

Pazderková o panické atace: Antidepresiva mi zachránila život. Pomohlo i fitness bláznění

15. listopadu 2021 18:39

Známá stand-up komička Iva Pazderková se netají tím, že se od mládí potýká s úzkostlivými stavy a panickými ataky. Prošla si prý i těmi nejtěžšími fázemi, kdy člověk pomýšlí na to, že si vezme život. Dnes už se naštěstí Pazderková cítí lépe. Cestu ven našla i díky fitnessu. Uvedla to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Soukalová o exmanželovi: Lidé říkali, ať si na něj dám pozor. Šipky na jeho fotky nehážu

6. listopadu 2021 06:59

I když má Gabriela Soukalová za sebou drsný rozvod s Petrem Koukalem, zášť vůči němu prý necítí. „Šipky na jeho fotky doma nehážu,“ glosovala v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Soukalová. Naopak je mu vděčná za první společné roky jejich života. Z druhé etapy vztahu si pak dokázala vzít ponaučení. Myslí si také, že si takové zkušenosti do života nějakým způsobem přitáhla sama.

Slzy Soukalové: Po těžkém rozvodu nemoc v rodině. Všechno špatné mě posiluje, říká

1. listopadu 2021 18:55

I když si Gabriela Soukalová užívá novou roli maminky, v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS prozradila, že si v posledních letech prošla těžkým obdobím. To navíc neskončilo. Kromě těžkého rozvodu s Petrem Koukalem se ukázalo, že jsou její blízcí vážně nemocní. Všechny předchozí životní zkoušky považuje za přípravu na tu současnou.

reklama