reklama
CNN Prima News moderátorka

moderátorka

Výpis příspěvků ke štítku „moderátorka“

Fotky pro Playboy? Nečekala jsem, že mě někdo osloví na prahu čtyřicítky, říká Elbel

Adéla Elbel je stand-up komička, moderátorka, ale také překladatelka z nizozemštiny. V květnu si navíc do životopisu přidala další roli, když se v magazínu Playboy představila jako modelka. „Nejdříve jsem nabídku odmítla, ale asi za pět minut jsem si říkala, že to není zas tak špatný nápad. Nečekala jsem, že mě někdo osloví na prahu čtyřicítky,“ přiznala v pořadu Interview na CNN Prima NEWS Elbel.

Přestaňte do manžela kopat, už kvůli našim dětem, apeluje Křížková na veřejnost

České miss z roku 2003 a současné televizní moderátorce Lucii Křížkové zbyly oči pro pláč. Na všechno teď zůstane úplně sama. Její manžel, úspěšný jachtař, třicetinásobný mistr republiky David Křížek, který čtyřikrát přeplul Atlantský oceán, byl odsouzen za tunelování a dostal tři roky natvrdo. K činu se přiznal. Křížková nyní vyzvala veřejnost, aby do její rodiny „nekopala“.

Rodiče mnoha dětí, policista i podnikatelka. Kdo jsou oběti masakru v Coloradu?

Deset obětí, deset rozdílných životných příběhů a osudů. Mezi oběťmi pondělního masakru v Coloradu byly kromě zasahujícího policisty a otce sedmi dětí Erica Talleyho také bývalá fotografická ředitelka z časopisu Cosmopolitan, majitelka prodejny s fitness pomůckami nebo dlouholetá zaměstnankyně obchodu King Soopers v Boulderu, ve kterém jednadvacetiletý Ahmad Al Aliwi Alissa střílel.

reklama