CNN Prima News moderátorka

moderátorka

Výpis příspěvků ke štítku „moderátorka“

Neuvěřitelné, jak to dělá? Šlégrová obdivuje Perkausovou po porodu, sama prý vypadala jinak

Vítězka Miss České republiky z roku 2005 Lucie Šlégrová si neodpustila komentář k snímkům moderátorky CNN Prima NEWS Evy Hecko Perkausové, která se nechala nafotit pět dní po porodu. Výsledek všechny ohromil a mnohé maminky zarazil, včetně Šlégrové. Ta nedokáže pochopit, jak je možné, že Perkausová vypadá skvostně, zatímco ona sama byla po porodu oteklá.

Zemřela slavná americká moderátorka, bylo jí 38 let. Nedávno se vdala, truchlí kolegové

Ve 38 letech zemřela novinářka z amerického Tennessee Amanda Hansonová, informovala ve čtvrtek na sociálních sítích její domovská stanice Action News 5. Reportérka a moderátorka měla začátkem týdne náhlé zdravotní potíže, zemřela na následné komplikace, doplnila stanice K8, kde Hansonová působila dříve. Oblíbená televizní tvář se loni provdala. „Byla světlem. Všem pomáhala,“ zavzpomínal na ni zdrcený bývalý kolega Justin Logan.

Více zpráv a nová moderátorská dvojice. Pořad Nový den na Primě a CNN Prima NEWS se mění

S přelomem roku přichází i vylepšený ranní blok na CNN Prima NEWS. Pořad Nový den se bude více zaměřovat na aktuální zpravodajství, publicistiku, spotřebitelská a aktuální témata i rady, které divákům pomohou nastartovat jejich den. A představuje také novou moderátorskou dvojici. K Jiřímu Šléglovi přichází politická reportérka a moderátorka Sabina Dračková, která roky působila jako parlamentní zpravodajka. Společně se poprvé představili 8. ledna.

Diváci Nového dne se mohou těšit na nové tváře. Ránem je provede dvojice zkušených novinářů

Diváci pořadu Nový den na CNN Prima NEWS se mohou už od pondělí 4. prosince těšit na novou moderátorskou dvojici. Ranní relaci budou uvádět Daniela Habešová a Marek Kafka. Oba za sebou mají reportérskou dráhu i zkušenosti před kamerou, a skvěle tudíž podpoří inovace v rámci ranní relace, která má za cíl divákům co nejlépe nastartovat všední den ještě větším množstvím aktuálních zpráv a servisních informací.

Moderátorka Fialová vzpomíná na televizní pravěk: Stála jsem na koši a poslouchala Ježíše

Když před 34 roky padl komunistický režim, pro Čechy se toho změnilo mnoho. Jednou z nových věcí bylo, že za nějaký čas zahájily provoz soukromé televizní stanice. Tou úplně první byla Prima, původně pod názvem Premiéra. V roce 1993 u toho stála i Markéta Fialová. Oblíbená televizní moderátorka na tyhle začátky vzpomíná v rozhovoru, jehož plné znění si můžete přečíst v časopisu ke třem rokům fungování CNN Prima NEWS.