CNN Prima News moderátorka

moderátorka

Výpis příspěvků ke štítku „moderátorka“

Dojatá Perkausová se rozloučila s diváky. Šebrle jí poděkoval za krásné, ale i perné chvíle

11. listopadu 2022 20:27

O dojemné chvíle se ve vysílání Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS v pátek 11. listopadu postaral Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová. Moderátorka se totiž na čas loučí s televizními diváky, neboť ji čeká nová životní role. Od svého kolegy dostala nastávající maminka krásný pugét květin, nechyběla ani slova díků. Dojatá Perkausová následně divákům slíbila, že se brzy na obrazovky vrátí.

Perkausová v pátek opustí Šebrleho. Nechci porodit v přímém přenosu, směje se moderátorka

9. listopadu 2022 14:49

Po čtyřech letech, během kterých přinášela divákům Primy a CNN Prima NEWS večerní zprávy, se Eva Hecko Perkausová s moderováním nejsledovanější primácké zpravodajské relace minimálně na čas loučí. Čekají ji mateřské povinnosti. Prozatím naposledy divákům přinese Hlavní zprávy už tento pátek v 18.55 hod. Jak dlouho ji diváci neuvidí? A co bude s jejím moderátorským kolegou Romanem Šebrlem?

Šok v přímém přenosu. Reportérka napůl oslepla a zadrhávala se, prodělala začátek mrtvice

7. září 2022 12:06

Julie Chinová, která pracuje pro televizní stanici KJRH v americké Tulse, zažila při sobotním vysílání šok. Během moderování za pomoci čtecího zařízení najednou oslepla na jedno oko, znecitlivěla jí paže a nakonec měla problém i mluvit. Vůbec netušila, co se děje. Kolegové jí zavolali záchranku, až v nemocnici se dozvěděla, že prodělala začátek mrtvice.