Brzobohatý: Po záři reflektorů jsem nikdy netoužil. U táty jsem viděl, co sláva obnáší

Ondřej Brzobohatý vysvětlil, proč netoužil po slávě.

Rozhovor s Brzobohatým

Mohlo by se zdát, že herecké geny předurčují potomkům slavných rodů jejich kariéru a že mají záviděníhodnou pozici. Jaká je odvrácená strana mince, ale poznal hudebník a herec Ondřej Gregor Brzobohatý už jako dítě. O jednu z nepříjemných zkušeností se podělil i s redakcí ShowTime na CNN Prima NEWS.

„Když mi bylo nějakých osm let a s tátou (hercem Radoslavem Brzobohatým, pozn. red.) jsme zastavili na semaforech, tak ho lidé z vedlejšího auta poznávali a ukazovali si na něj. U toho se potutelně smáli a mně to přišlo strašně trapné,“ zavzpomínal Brzobohatý s tím, že si tehdy řekl, že něco podobného nechce nikdy zažít a po záři reflektorů proto vůbec netoužil.

ČTĚTE TAKÉ: Chinaski mají chuť zlobit. Fanouškům nadělí ke třicetiletému výročí dárek v podobě klipu

Osud tomu ale chtěl jinak a ve šlépějích svých rodičů nakonec pokračoval. „Pustil jsem se do různých profesí, protože jsem toužil si spoustu věcí zkusit. A postupem času jsem se i já stal nějakým způsobem známým,“ poznamenal.

Nejlépe se ale stále cítí, když může být v pozadí a není na něj upírána veškerá pozornost. Proto se podle svých slov tak rád uzavírá do hudebního světa. „Já jsem se asi vždycky nejlíp cítil jako muzikant, který může skládat hudbu do filmů, do divadel či dělat alba pro interprety,“ vysvětlil.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Razie u slavného rappera. Agenti mu zdevastovali dům, čelí podezření ze sexuálního deliktu

Tagy: