CNN Prima News muzikant

muzikant

Výpis příspěvků ke štítku „muzikant“

Eurovizi ovládl nebinární rapper ze Švýcarska Nemo. Při oslavách se zranil a rozbil trofej

V letošním 68. ročníku Eurovize zvítězilo Švýcarsko. Reprezentoval jej zpěvák a rapper Nemo s písní The Code o cestě k poznání sebe sama jako nebinárního člověka, píše agentura Reuters. Skladba kombinovala prvky žánrů drum and bass, opery, rapu a rocku. Na druhém místě skončilo Chorvatsko a třetí byla Ukrajina. Česká republika se zpěvačkou Aiko se do sestavy původně 26 finalistů nedostala. Událost ve švédském Malmö poznamenaly protesty proti izraelské účasti v soutěži kvůli válce v Pásmu Gazy.

Zemřel slavný slovenský zpěvák Grúň. Loučím se s vámi, napsal fanouškům před pár dny

Zemřel oblíbený slovenský zpěvák Dušan Grúň, píše web Topky.sk. V sobotu hudebník napsal na sociální sítě, že je na tom zdravotně velmi špatně. Zřejmě se připravoval na nejhorší, protože se v příspěvku loučil se svými fanoušky. Úmrtí potvrdila zpěvákova manželka Majka. Mezi jeho nejznámější hity patřily písně jako: Malvína, Plavovláska, Butterfly, Starý rodný dom či Hviezdy spod tvojich rias.

Ivan Hlas exkluzivně o boji s rakovinou: Dost drsné chvíle. Hrozilo, že už nikdy nebudu mluvit

Zpěvák Ivan Hlas v exkluzivním rozhovoru s Martinou Jandovou pro Showtime promluvil o období, kdy se léčil s rakovinou hlasivek. „Chvíli to bylo dost drsné,“ řekl hudebník. Po operaci, kterou musel podstoupit před několika lety, se mu stále špatně mluví, mnohem lépe mu prý jde zpívání. Také zmínil, jak moc důležitá je pro něj jeho rodina, prozradil, že se stal pradědečkem a nastínil, co plánuje na své sedmdesátiny.