reklama
CNN Prima News muzikant

muzikant

Výpis příspěvků ke štítku „muzikant“

Bachaři byli hodní. Slíbili, že se budu mít jako v peřince, říká Balage o pobytu ve vazbě

27. října 2021 20:12

Hudebník Ota Balage dostal do vínku ohromné věno, talent k muzice totiž zdědil po otcově linii. „Praděda, děda i táta byli hudebníci. Studovat muziku jsem musel,“ uvedl v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Na státní konzervatoř ho však nepřijali, a tak zamířil na hudební vojenskou konzervatoř. Jelikož nechtěl být vojákem z povolání, nechal se účelově zavřít.

Hrůza: Lékaři mi po útoku předpovídali brutální následky. Zpěvák popsal své problémy

11. října 2021 16:44

Už je to sedm let, co Michala Hrůzu surově zbili ve Stodolní ulici v Ostravě. Hudebník tehdy utrpěl těžké poranění mozku a dva týdny se nacházel v umělém spánku. Dnes už je Hrůza z nejhoršího venku, trvalé následky ho však po brutálním napadení trápí dodnes. Špatně slyší na pravé ucho a má problémy s krátkodobou pamětí. Uvedl to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Zemřel saxofonista a stylista kapely Kool & The Gang. Bylo mu 70 let

8. srpna 2021 11:18

V 70 letech zemřel Dennis Thomas. Hráč na alt-saxofon a zakládající člen skupiny Kool & The Gang byl i jejím stylistou. V roce 2015 se dočkal své hvězdy na hollywoodském chodníku slávy. Kapela působící od 60. let minulého století je typická propojením R&B s discem, jazzem, funkem i soulem. Nejznámějším hitem kapely je píseň Celebration.

Lou Fanánek Hagen: Přežil jsem díky polštáři, jak radila ta obrovská ministryně

29. června 2021 21:44

„Pandemii koronaviru jsem přežil díky finančnímu polštáři, jak říkala ta jedna obrovská ministryně,“ vysvětlil, jak se popasoval s pandemií, Lou Fanánek Hagen – frontman slavné české kapely Tři sestry. Koncerty bez publika jsou suché a koukat na vystoupení z pohodlí obýváku přestane lidi rychle bavit, dodal v pořadu Interview na CNN Prima NEWS.

Roušky a rozestupy na koncertech nedávají smysl, říká Ledecký. Proč začal psát básně?

11. června 2021 13:49

Zpěvák a skladatel Janek Ledecký doufá, že se v červenci vrátí koncerty zpět do normálu. „Ačkoliv se mohly pořádat už od konce května, lidé nemají chuť sedět na koncertě v rouškách a rozestupech,“ řekl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Rozpovídal se také o své básnické knížce Verše potrhlé, které mu namluvili herci jako Marek Eben nebo Jakub Prachař.

reklama