CNN Prima News sitcom

sitcom

Výpis příspěvků ke štítku „sitcom “

Svět filmů a seriálů smutní. Zemřel hvězdný herec z Will a Grace, za covidu bavil internet

24. října 2022 21:59

Ve věku 67 let zemřel americký herec Leslie Jordan, informoval o tom jeho agent David Shaul. „Svět je dnes bez lásky a světla Leslieho daleko temnějším místem. Poskytoval národu emocionální bezpečí v jednom z nejnáročnějších období,“ nechal se slyšet. Herec, v posledních letech známý ze seriálů jako Will a Grace či American Horror Story, totiž bavil veřejnost na internetu v průběhu covidové epidemie humornými videi.

Zemřel zpěvák skupiny Monkees. V šedesátých letech byla úspěšná jako Beatles

10. prosince 2021 20:05

Zemřel zpěvák a kytarista z popové skupiny 60. let The Monkees Michael Nesmith. Bylo mu 78 let. Skupina, ve které Nesmith hrál, má na svém kontě hity jako Daydream Believer a I'm A Believer. Druhou z nich znají i nejmladší generace, stala se totiž ústřední písní filmů o zlobru Shrekovi. Kvarteto hrálo ve vlastním populárním televizním sitcomu.

Konec v Červeném trpaslíkovi mě mrzel. Pak jsem ho nesledoval, přiznal představitel Hollyho

21. října 2021 07:35

Je součástí jednoho z nejpopulárnějších sitcomů historie, který se od konce 80. let natáčí dodnes. Britský komediální sci-fi Červený trpaslík se vepsal do srdcí fanoušků po celém světě a velkou měrou k tomu přispěl i herec Norman Lovett. Ten v kultovním seriálu ztvárnil postavu lodního počítače Hollyho, který o sobě tvrdí, že má IQ 6 000, reálně se však příliš neprojevovalo. Lovett se účastnil letošního ročníku pražského Comic-Conu a při té příležitosti poskytl rozhovor CNN Prima NEWS.

Přátelé: Je dobře, že pokračování nebude. Tak úspěšný seriál už ale nevznikl

27. května 2021 23:13

Přátelé jsou zpátky a zase spolu. Po sedmnácti letech se fanoušci po celém světě dočkali toho, že se Rachel, Ross, Phoebe, Monica, Chandler a Joey potkali a natočili speciální díl legendárního seriálu. Podle seriálového novináře Tomáše Vyskočila je dobře, že se sitcom už pokračování nedočká, na druhou stranu nemá žádného následníka.