reklama

sjezd

Výpis příspěvků ke štítku „sjezd“

Místopředseda mladých Pirátů: Chybám se šlo naproti. Ve volbách nám chyběl tah na bránu

8. ledna 2022 00:04

Pirátům ve volbách chyběl tah na bránu, ne všichni byli ztotožněni s tím, co a jakou formou prezentujeme. Některá klíčová témata strany ustoupila do pozadí, řekl místopředseda Mladého Pirátstva Vojtěch Lukavec, který v sobotu kandiduje také na post místopředsedy strany. Dezinformace ze strany politických oponentů sice sehrály svou roli, chybám ale strana šla naproti, dodal v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Koho do čela Pirátů? Volil bych mezi Bartošem a Wagenknechtem, říká právník Dostál

7. ledna 2022 07:13

Ve volbě předsedy Pirátské strany se právník Ondřej Dostál bude rozhodovat mezi dosavadním šéfem Ivanem Bartošem a senátorem Lukášem Wagenknechtem. Sdělil to v pořadu K věci na CNN Prima NEWS. Coby podporovatel účasti Pirátů ve vládě naznačil, že by se mu naopak nelíbil směr, který nastínila Jana Michailidu – další adeptka na předsednické křeslo. Podotkl, že kdyby se výrazně změnila pirátská politika, musel by rovněž přehodnotit své členství.

Nový šéf Pirátů? O křeslo má zájem senátor Wagenknecht, někdejší Babišův náměstek

13. prosince 2021 09:56

Senátor Lukáš Wagenknecht bude na lednovém zasedání celostátního fóra kandidovat na předsedu Pirátů. Informoval o tom na stranickém internetovém fóru. Nominaci má i dosavadní předseda Ivan Bartoš, který na fóru před týdnem uvedl, že okolnosti své možné kandidatury zvažuje. Vzhledem k situaci v celostátní politice požádal o čas na vyjádření. Bartoš je kandidátem na vicepremiéra pro digitalizaci a ministra pro místní rozvoj ve vznikající vládě.

Předsedou ČSSD byl zvolen Šmarda, porazil favoritku Maláčovou i Krejčíka

10. prosince 2021 15:38
Aktualizováno

Předsedou ČSSD se na dnešním mimořádném on-line sjezdu stal starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda. V prvním kole volby získal 130 z 233 hlasů delegátů. Dosluhující ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová dostala 62 hlasů, někdejšího šéfa Vojenského zpravodajství Miroslava Krejčíka podpořilo 41 delegátů. Šmarda je v čele strany nástupcem Jana Hamáčka, který odstoupil po neúspěšných sněmovních volbách.

Lyžaře při tvrdém pádu propíchla větev. Po týdnech v nemocnici poslal fanouškům vzkaz

30. listopadu 2021 15:21

Pro francouzského sjezdaře Adriena Théauxe skončila sezona ještě před tím, než se stačila naplno rozběhnout. Sedmatřicetiletý lyžař si v polovině listopadu při ošklivém pádu při tréninku v americkém Copper Mountain přivodil několik zlomenin, dokonce ho propíchla větev stromu. Dva týdny od incidentu sdílel Théaux příspěvek na Instagramu, v němž popisuje detaily nehody.

Tragická srážka čtyř aut na Olomoucku: Jeden člověk zemřel, silnice byla uzavřena

14. listopadu 2021 21:50

Na silnici II/435 u Nemilan, místní části Olomouce, se v neděli večer srazila čtyři osobní auta. Jeden člověk zemřel, několik dalších lidí utrpělo zranění, sdělila policejní mluvčí Miluše Zajícová. Krajští hasiči na Twitteru uvedli, že zdravotníkům asistovali v péči u tří zraněných osob. Silnice i blízký nájezd a sjezd z dálnice D35 jsou uzavřeny.

reklama