CNN Prima News Slaný

Slaný

Výpis příspěvků ke štítku „Slaný“

V Česku řádily silné bouřky. Udeřily kroupy i supercela, hasiči měli desítky výjezdů

27. června 2022 20:23
Aktualizováno

Česko znovu zasáhly silné bouřky doprovázené kroupami a velkým množstvím srážek. Ve Volyni dokonce padaly kroupy o velikosti až čtyř centimetrů. Hasiči vyjížděli ke stovkám případů, jen na Ústecku jich bylo několik desítek. Bouřky přes noc sílily, meteorologové proto zpřísnili výstrahu. Neprůjezdný je kvůli následkům bouřky například hlavní železniční tah mezi Plzní a Českými Budějovicemi, oprava bude trvat několik dní.

Na náměstí ve Slaném se zřítil vánoční strom, další spadl na auto. Může za to silný vítr

30. listopadu 2021 15:28

V úterý zasáhl Českou republiku silný vítr a už si vyžádal první škody. Na Masarykově náměstí ve Slaném se kolem 12:30 zřítil vánoční strom. Stejnou nehodu zažili i v Dubé na Českolipsku, kde zhruba desetimetrový smrk poničil jeden ze zaparkovaných automobilů. Výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) platí do úterní půlnoci.

Drsný vzkaz šéfa nemocnice: Až budete u televize nadávat, jiní budou na pokraji zhroucení

23. listopadu 2021 18:02

Milí neočkovaní, až budete u televize nadávat, že nesmíte do hospody, uvědomte si, že kvůli vám se zatím jiní na pokraji zhroucení pokoušejí zachránit život vašim souvěrcům. To vzkázal ředitel nemocnice ve Slaném Štěpán Votoček všem, kteří se mohou a nechtějí očkovat. Trpělivost dochází také krajským hejtmanům, kteří sdílejí údaje o pacientech hospitalizovaných s covidem.

Kupčení s hlasy, hlášená bomba a porušování opatření. Policie měla při volbách napilno

9. října 2021 16:19

Policie při volbách zjistila desítky porušení protiepidemických opatření a má zatím dvě oznámení o možném kupčení s hlasy – ze Slaného a Ostravska. V Brně se zabývala anonymním ohlášením bomby ve volební místnosti, které se však nepotvrdilo. Vyplývá to z vyjádření policie na Twitteru a středočeské krajské policejní mluvčí. Dvoudenní volby do Sněmovny skončily v sobotu ve 14 hodin odpoledne.

Když vidíte plakat děti, neudržíte se. Ředitelka školy ve Vraném končí kvůli opatřením

3. září 2021 22:15

Spor o testování ve škole ve Vraném u Slaného vrcholí. Ředitelka školy, která se rozhodla nechat dodržování protiepidemických opatření školních dětí na rozhodnutí rodičů, podala ve škole výpověď. A to i jako učitelka. Přidala se tak ke svým kolegyním. Situace se ale dotkla i školáků. Jedenáct dětí se rozhodlo přejít na individuální vzdělávání a některé další přecházejí do jiných základních škol.