reklama

Haj promluvil o fotkách partnerky Smetany s Trojanem: Vadí mi jediná věc

Český zpěvák izraelského původu Jordan Haj se v pořadu Showtime vyjádřil ke kauze kolem fotek jeho partnerky Emmy Smetany s hercem Josefem Trojanem. Že ho někdo označuje za paroháče, se prý Haje nedotýká. V jejich vztahu se poté, co Smetanu paparazzi přistihli v těsném objetí s Trojanem, nic nezměnilo.

reklama

Haj prý chápe, jak mohou fotky působit na veřejnost, se Smetanou ale prý dobře vědí, co doma mají, jsou si jistí svým světem a jsou na sebe „napojení“. „Tahle externí lživá informace nedokáže moc zasáhnout do reality,“ prohlásil zpěvák o zprávách, které naznačují, že mu partnerka byla nevěrná.

Dovede si prý ale představit, že lidem, kteří spolu nekomunikují tak dobře a tolik se neznají, může podobná věc vztah narušit. „Když ti někdo řekne, že to tak je, ale ty víš, že není, tak je otázka, nakolik jsi si jistý tím, že věci tak jsou. A ve chvíli, kdy si je člověk jistý, tak se ho to nemůže doopravdy dotknout,“ doplnil Haj. Jediné, co mu na celé situaci vadí, jsou prý okamžiky, kdy před jejich domem hlídkuje „člověk s fotoaparátem schovaný v křoví“.

Místo pseudokauz se tak zpěvák soustředí na nahrávání nové desky. Slova, která poté tvoří text jeho písní, ho prý napadají na netradičních místech. „Já to mám tak, že vznikne nějaký nápad většinou ve výtahu, v letadle nebo v autě během noci. Ta jízda je nutná,“ svěřil se Haj. Jako první se prý objeví věta, která má v sobě zakódovanou emoci či příběh. Ty pak rozvine v nové písni.

S tvorbou mu pomáhá i diktafon, na který si nahrává různé věty, s nimiž následně také pracuje. „Zvláštní lidi jako já s ADHD mají svůj svět velký, bohatý a barvitý,“ popsal zpěvák s tím, že právě takové by mělo být i jeho nové album.

K tématu

Tagy: hudba ShowTime Jordan Haj

Další hlavní zprávy

Domácí

Fiala a spol. jako Avengers. Lidé se sázce na superhrdiny posmívají

Fiala a spol. jako Avengers. Lidé se sázce na superhrdiny posmívají

Představitelé ODS, KDU-ČSL a TOP 09 oznámili, že společně budou kandidovat ve volbách do Poslanecké sněmovny v příštím roce. Od vytvoření bloku očekávají, že výrazně zakonkurují ve volbách hnutí ANO. Lídři trojkoalice se na začátku svého tažení nechali zobrazit jako superhrdinové z komiksů o Avengers. Jejich netypické kostýmy pro politiky se však u lidí na sociálních sítích spíše minuly účinkem.

360°

Ředitel liberecké nemocnice: S ventilátory si poradíme sami, chybí nám lůžka a personál

Ředitel liberecké nemocnice: S ventilátory si poradíme sami, chybí nám lůžka a personál

Krajská nemocnice v Liberci se potýká s nedostatkem plicních ventilátorů. Liberecký kraj proto požádal ministerstvo zdravotnictví o várku přístrojů, ale resort jim poslal pouze seznam firem, od kterých si je lze zakoupit. Podhodnocuje vláda krajské nemocnice? Jak zvládnou pandemii? A čeho má liberecká nemocnice největší nedostatek? Hostem pořadu 360° Pavlíny Wolfové byl ředitel Krajské nemocnice Liberec Richard Lukáš.

reklama
Vláda představila scénář návratu školáků. O termínu se rozhodne v příštím týdnu
Česko přesáhlo 3000 úmrtí na COVID-19, nárůsty nakažených ale začínají klesat
PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus
reklama
reklama
Blatného první projev před poslanci: Situace se začíná zlepšovat, ale vyhráno nemáme

Vláda

Domácí zpravodajství

Faltýnek po příletu utíkal novinářům. Jsem zločinec, odstřelte mě před národem, řekl
Do Bečvy unikl nikl. Zvýšená přítomnost kyanidů se tentokrát neprokázala, uvedla ČIŽP
Další články
reklama
reklama