reklama

Jsi hubená jak papír, nažer se, slýchává Bára Jánová alias Sylva ze Slunečné

Herečka Bára Jánová ztvárňuje v seriálu Slunečná roli Sylvy. Tentokrát si vyzkoušela i roli modelky, když fotila mezi exotickými rostlinami na titulní stránku časopisu. Na sociálních se sítích se ale Bára snaží fanouškům servírovat realitu. Přiznala jim, že chodí na terapie nebo že ji trápí její nízká váha.

reklama

Barbora Jánová se proměnila v éterickou múzu a k tomu ji dopomohla i samotná atmosféra Botanické zahrady, kam se doposud neměla příležitost podívat. „Dostala jsem na výběr, kde chci. Přírodu i kytky miluji a vzhledem k tomu, že se kvůli koroně vlastně letos nikam nepodívám –⁠ na žádný tropický ostrov –⁠ tak botanická zahrada byla jasná volba,“ vysvětlila Jánová.

K tématu

Třicetiletá herečka si v současnosti hodně zakládá na své prezentaci na sociálních sítích, kde se snaží být ke svým fanouškům velmi otevřená. „Ten Instagram je hodně nereálný, lidi tam dávají nějaké svoje ideální životy a život není ideální, takže byť to dělám přes hezký fotky, tak reálný sdělení. A vzhledem k tomu, že moje cílovka jsou hodně teenageři a lidi v takovém kritickém věku, kdy je hodně věcí ovlivňuje, tak já se snažím je ovlivňovat pozitivně,“ pochlubila se herečka.

Jedno z témat, které na sítích sdílela, bylo, že pravidelně dochází na terapie. „To přišlo tak spontánně, když jsem jela z terapie a mě je vždycky tak dobře, jsem taková uzemněná, vypovídaná, mám srovnaný myšlenky, tak to jsem tam napsala a vlastně jsem moc neuvažovala nad tím, že to může být pro někoho takový hraniční příspěvek,“ upřesnila.

Jsi hubená jak papír a nažer se. Lidé si neuvědomují, že to může ublížit stejně jako lidem, kteří jsou obézní...

Herečka se na sociálních sítích svěřila i s tím, že ji trápí nízká váha. „Všichni v rodině jsme hodně hubení a schytávala jsem to na základce, na obchodce, schytávám to teď, protože lidi mají pocit, že hubeným lidem se to říct může. ‚Jsi hubená jak papír,‘ a ‚Nažer se.‘ Neuvědomují si, že to může ublížit stejně jako lidem, kteří jsou obézní,“ postěžovala si.

Sylva ze Slunečné, Bára Jánová, vyšla ve čtvrtek na titulní straně Glancu –⁠ obklopená tropickou flórou v Botanické zahradě.

K tématu

Další hlavní zprávy

Konec testování v mateřských školách? Hygienička prozradila, kdy se dětem uleví
reklama
reklama
Konečně spravedlnost, slaví Američané verdikt poroty v případu Floyda. Vyrazili do ulic

USA

Domácí zpravodajství

KOMENTÁŘ: Hlavně nezmínit Klause. Petr Fiala nadělil ODS ke 30. výročí cancel culture
Spor o testování v semilské škole pokračuje. Po odvolání ředitele se zástupkyně neshodnou
Další články
reklama
reklama