reklama

Jsi hubená jak papír, nažer se, slýchává Bára Jánová alias Sylva ze Slunečné

Herečka Bára Jánová ztvárňuje v seriálu Slunečná roli Sylvy. Tentokrát si vyzkoušela i roli modelky, když fotila mezi exotickými rostlinami na titulní stránku časopisu. Na sociálních se sítích se ale Bára snaží fanouškům servírovat realitu. Přiznala jim, že chodí na terapie nebo že ji trápí její nízká váha.

reklama

Barbora Jánová se proměnila v éterickou múzu a k tomu ji dopomohla i samotná atmosféra Botanické zahrady, kam se doposud neměla příležitost podívat. „Dostala jsem na výběr, kde chci. Přírodu i kytky miluji a vzhledem k tomu, že se kvůli koroně vlastně letos nikam nepodívám –⁠ na žádný tropický ostrov –⁠ tak botanická zahrada byla jasná volba,“ vysvětlila Jánová.

K tématu

Třicetiletá herečka si v současnosti hodně zakládá na své prezentaci na sociálních sítích, kde se snaží být ke svým fanouškům velmi otevřená. „Ten Instagram je hodně nereálný, lidi tam dávají nějaké svoje ideální životy a život není ideální, takže byť to dělám přes hezký fotky, tak reálný sdělení. A vzhledem k tomu, že moje cílovka jsou hodně teenageři a lidi v takovém kritickém věku, kdy je hodně věcí ovlivňuje, tak já se snažím je ovlivňovat pozitivně,“ pochlubila se herečka.

Jedno z témat, které na sítích sdílela, bylo, že pravidelně dochází na terapie. „To přišlo tak spontánně, když jsem jela z terapie a mě je vždycky tak dobře, jsem taková uzemněná, vypovídaná, mám srovnaný myšlenky, tak to jsem tam napsala a vlastně jsem moc neuvažovala nad tím, že to může být pro někoho takový hraniční příspěvek,“ upřesnila.

Jsi hubená jak papír a nažer se. Lidé si neuvědomují, že to může ublížit stejně jako lidem, kteří jsou obézní...

Herečka se na sociálních sítích svěřila i s tím, že ji trápí nízká váha. „Všichni v rodině jsme hodně hubení a schytávala jsem to na základce, na obchodce, schytávám to teď, protože lidi mají pocit, že hubeným lidem se to říct může. ‚Jsi hubená jak papír,‘ a ‚Nažer se.‘ Neuvědomují si, že to může ublížit stejně jako lidem, kteří jsou obézní,“ postěžovala si.

Sylva ze Slunečné, Bára Jánová, vyšla ve čtvrtek na titulní straně Glancu –⁠ obklopená tropickou flórou v Botanické zahradě.

K tématu

Další hlavní zprávy

Domácí

 Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19

Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19

Přírůstek nových případů koronaviru v neděli v ČR po pěti dnech klesl pod deset tisíc – bylo jich 7 301. Přesto je to nejvyšší nedělní nárůst od března. Nedělní čísla bývají nižší než v jiných dnech, protože se obvykle méně testuje. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví. Aktuálně je v zemi 158 515 nakažených. U většiny z nich má nemoc mírný průběh, hospitalizovaných i obětí ale v poslední době výrazně přibývá.

Sport

Fantastické Giro v podání Černého. Takto na Grand Tour „řádil“ naposledy Kreuziger

Fantastické Giro v podání Černého. Takto na Grand Tour „řádil“ naposledy Kreuziger

Nemluví se o něm tak často jako o jiných českých cyklistech – Zdeňku Štybarovi nebo Romanu Kreuzigerovi. Josef Černý ale svoji vlast na Giru d´Italia reprezentoval více než skvěle. Slavný „růžový“ závod zakončil šestým místem v časovce, tedy přesně tak, jak do něj vstoupil. Zatím nemá podepsanou smlouvu na další rok, ovšem po třech týdnech v Itálii, během kterých oslavil i vítězství, by brzy měl mít angažmá zajištěné.

reklama
Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?
KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje
reklama
reklama
Hampl: Vláda mrtvých a dluhů. Je to epidemie papalášství, nešetřil Babiše ekonom

Partie

Domácí zpravodajství

Pokud do úterý čísla neklesnou, hrozí úplné uzavření, přiznal Prymula na odchodu
Lidé dál ignorují vládní nařízení. V pražské Troji se jich sešly zástupy
Další články
reklama
reklama