reklama

Jsi hubená jak papír, nažer se, slýchává Bára Jánová alias Sylva ze Slunečné

Herečka Bára Jánová ztvárňuje v seriálu Slunečná roli Sylvy. Tentokrát si vyzkoušela i roli modelky, když fotila mezi exotickými rostlinami na titulní stránku časopisu. Na sociálních se sítích se ale Bára snaží fanouškům servírovat realitu. Přiznala jim, že chodí na terapie nebo že ji trápí její nízká váha.

reklama

Barbora Jánová se proměnila v éterickou múzu a k tomu ji dopomohla i samotná atmosféra Botanické zahrady, kam se doposud neměla příležitost podívat. „Dostala jsem na výběr, kde chci. Přírodu i kytky miluji a vzhledem k tomu, že se kvůli koroně vlastně letos nikam nepodívám –⁠ na žádný tropický ostrov –⁠ tak botanická zahrada byla jasná volba,“ vysvětlila Jánová.

Třicetiletá herečka si v současnosti hodně zakládá na své prezentaci na sociálních sítích, kde se snaží být ke svým fanouškům velmi otevřená. „Ten Instagram je hodně nereálný, lidi tam dávají nějaké svoje ideální životy a život není ideální, takže byť to dělám přes hezký fotky, tak reálný sdělení. A vzhledem k tomu, že moje cílovka jsou hodně teenageři a lidi v takovém kritickém věku, kdy je hodně věcí ovlivňuje, tak já se snažím je ovlivňovat pozitivně,“ pochlubila se herečka.

Jedno z témat, které na sítích sdílela, bylo, že pravidelně dochází na terapie. „To přišlo tak spontánně, když jsem jela z terapie a mě je vždycky tak dobře, jsem taková uzemněná, vypovídaná, mám srovnaný myšlenky, tak to jsem tam napsala a vlastně jsem moc neuvažovala nad tím, že to může být pro někoho takový hraniční příspěvek,“ upřesnila.

Jsi hubená jak papír a nažer se. Lidé si neuvědomují, že to může ublížit stejně jako lidem, kteří jsou obézní...

Herečka se na sociálních sítích svěřila i s tím, že ji trápí nízká váha. „Všichni v rodině jsme hodně hubení a schytávala jsem to na základce, na obchodce, schytávám to teď, protože lidi mají pocit, že hubeným lidem se to říct může. ‚Jsi hubená jak papír,‘ a ‚Nažer se.‘ Neuvědomují si, že to může ublížit stejně jako lidem, kteří jsou obézní,“ postěžovala si.

Sylva ze Slunečné, Bára Jánová, vyšla ve čtvrtek na titulní straně Glancu –⁠ obklopená tropickou flórou v Botanické zahradě.

Tagy:

Hlavní zprávy

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi
Miloš Zeman

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi

Potěším vás, začal jsem chodit. S pomocí hole v levé ruce a bodyguardem, který mě drží za pravou ruku. V rozhovoru pro Frekvenci 1 to prozradil prezident Miloš Zeman s tím, že je nadále na vozíku, ale udělá alespoň několik kroků. Ve svém vyjádření si však neodpustil kritiku na účet předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) kvůli jejímu výroku o Viktoru Orbánovi.

Konec testů. Bez očkování nebudou smět Francouzi ani do kina, ani do vlaku

Francouzský parlament v neděli schválil zákon, který znemožní neočkovaným lidem vstup do restaurací, kulturních a sportovních zařízení či dálkových dopravních spojů. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury. Ve Francii se nyní šíří vysoce nakažlivá koronavirová varianta omikron, za uplynulý den přibylo v této zemi se 67 miliony obyvatel 278 129 nových případů infekce.

Vondráček: Farský nám zavařil. Jeho odlet odneseme všichni, dopadne na Sněmovnu

Poslanec Jan Farský (STAN) nám svým odletem do USA zavařil, dopadne to na nás všechny a odnese to i Sněmovna, varoval v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS bývalý šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Farský do USA odletěl na půlroční stáž, přesto zůstal poslancem. Podle šéfa klubu SPD Radima Fialy je to faul na voliče. Farský ale slíbil, že z USA bude svou práci vykonávat a do Česka bude létat na důležitá hlasování.

reklama

Domácí zpravodajství

Ryby měly spálené bělmo a pěnu u úst. Rybáři vytáhli z Labe stovky mrtvých zvířat

Na Labi pod výtokem z papíren Mondi ve Štětí na Litoměřicku zaznamenali rybáři hromadný úhyn ryb, včetně trofejních kusů. Z řeky už jich vytáhli stovky kil. Přímo na místě Česká inspekce životního prostředí odebrala vzorky vody, ze kterých se bude zjišťovat, jaká látka a odkud ryby otrávila. Výsledky by měly být známé příští týden. Rybáři předpokládají, že další uhynulé kusy se nacházejí dál po proudu.

Protesty proti opatřením v Plzni: Odpůrci zaplnili půlku náměstí, demonstrovali i lékaři

Odpůrci opatření proti šíření covidu a povinného očkování vybraných profesí a lidí nad 60 let v neděli odpoledne zaplnili téměř polovinu plzeňského náměstí Republiky. Akce s názvem „Devět kroků ke svobodě. Probudíme Plzeň?“ začala před 14:00. Policie dosud nezaznamenala narušení veřejného pořádku. Akci pořádala iniciativa Chcípl PES, která organizuje demonstrace po celém Česku.

reklama