reklama

Jsi hubená jak papír, nažer se, slýchává Bára Jánová alias Sylva ze Slunečné

Herečka Bára Jánová ztvárňuje v seriálu Slunečná roli Sylvy. Tentokrát si vyzkoušela i roli modelky, když fotila mezi exotickými rostlinami na titulní stránku časopisu. Na sociálních se sítích se ale Bára snaží fanouškům servírovat realitu. Přiznala jim, že chodí na terapie nebo že ji trápí její nízká váha.

reklama

Barbora Jánová se proměnila v éterickou múzu a k tomu ji dopomohla i samotná atmosféra Botanické zahrady, kam se doposud neměla příležitost podívat. „Dostala jsem na výběr, kde chci. Přírodu i kytky miluji a vzhledem k tomu, že se kvůli koroně vlastně letos nikam nepodívám –⁠ na žádný tropický ostrov –⁠ tak botanická zahrada byla jasná volba,“ vysvětlila Jánová.

Třicetiletá herečka si v současnosti hodně zakládá na své prezentaci na sociálních sítích, kde se snaží být ke svým fanouškům velmi otevřená. „Ten Instagram je hodně nereálný, lidi tam dávají nějaké svoje ideální životy a život není ideální, takže byť to dělám přes hezký fotky, tak reálný sdělení. A vzhledem k tomu, že moje cílovka jsou hodně teenageři a lidi v takovém kritickém věku, kdy je hodně věcí ovlivňuje, tak já se snažím je ovlivňovat pozitivně,“ pochlubila se herečka.

Jedno z témat, které na sítích sdílela, bylo, že pravidelně dochází na terapie. „To přišlo tak spontánně, když jsem jela z terapie a mě je vždycky tak dobře, jsem taková uzemněná, vypovídaná, mám srovnaný myšlenky, tak to jsem tam napsala a vlastně jsem moc neuvažovala nad tím, že to může být pro někoho takový hraniční příspěvek,“ upřesnila.

Jsi hubená jak papír a nažer se. Lidé si neuvědomují, že to může ublížit stejně jako lidem, kteří jsou obézní...

Herečka se na sociálních sítích svěřila i s tím, že ji trápí nízká váha. „Všichni v rodině jsme hodně hubení a schytávala jsem to na základce, na obchodce, schytávám to teď, protože lidi mají pocit, že hubeným lidem se to říct může. ‚Jsi hubená jak papír,‘ a ‚Nažer se.‘ Neuvědomují si, že to může ublížit stejně jako lidem, kteří jsou obézní,“ postěžovala si.

Sylva ze Slunečné, Bára Jánová, vyšla ve čtvrtek na titulní straně Glancu –⁠ obklopená tropickou flórou v Botanické zahradě.

Tagy:

Hlavní zprávy

Byl v izraelském komandu, nyní Česku pomáhá bojovat s terorismem. Kdo je Dani Jatom?
Zahraničí

Byl v izraelském komandu, nyní Česku pomáhá bojovat s terorismem. Kdo je Dani Jatom?

Šéfoval izraelskému Mosadu, zastával několik politických funkcí a byl také součástí elitního úderného komanda, které zachránilo rukojmí před únosci. Nyní se Dani Jatom rozhodl zapojit do aktivit nedávno zprovozněného českého Centra pro výzkum terorismu (CTV). V čele poradního orgánu bude na základě bohatých zkušeností pomáhat ČR v boji proti vnějším i vnitřním hrozbám.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Maláčovou a Pekarovou Adamovou: Jak by řešily státní rozpočet?

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové budou zabývat ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině můžete sledovat velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nenechte si ujít nedělní Partii od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Kamarův právník opět na scéně: Fanoušci Rangers, nejezděte do Prahy. Hrozí tragédie

Incident údajně obnášející rasismus, který se odehrál v březnu mezi Glenem Kamarou a Ondřejem Kúdelou, má dozvuky ještě nyní. Právník hráče skotských Rangers a aktivista Aamer Anwar varuje fanoušky z Glasgow, aby se nevydávali do Prahy – 30. září k tomu budou mít příležitost, protože jejich klub bude hrát zápas skupiny Evropské ligy se Spartou. To, že Rangers nenarazí na znepřátelenou Slavii, podle Anwara nehraje roli – Anwar má pocit, že v české metropoli jim může jít o život.

Jurečka ze svého výroku o sňatcích homosexuálů couvá. U kolegů tvrdě narazil

Lidovecký předseda Marian Jurečka rozvířil mediální vody svým výrokem, že by si neuměl představit účast KDU-ČSL v nové vládě, pokud by kabinet odsouhlasil manželství pro všechny. Ostatní lídři koalice Spolu poukazují na to, že otázka manželství pro všechny musí zůstat na rozhodnutí jednotlivých poslanců, a zdůrazňují, že jsou letošní volby především o jiných tématech. Sám Jurečka ze svého výroku couvá.

Lžou a hledají únikové dveře. Ani to nejsou horolezci, pálí do Čechů šéf záchranné mise

Příběh dvou českých horolezců Jakuba Vlčka a Petra Macka – kteří zdolali pákistánskou horu Rakapoši, ale při sestupu se dostali do problémů a musel pro ně přiletěl armádní vrtulník – nabírá na síle. Velitel záchranné mise Karim Šáh Nizarí pro web Hlídací pes uvádí, že Češi do médií neříkají celou pravdu, ostře je kritizuje a zbavuje titulu horolezci.

Věda je za otloukánka, kritizuje vládu ekonom. Podpora často roste pomaleji než inflace

Podpora vědy a výzkumu by měla být jednou ze zásadních priorit českého národního zájmu. Mluví o ní ekonomové a řada politických stran včetně vládního hnutí ANO ji zařazuje do svého programu. Premiér Andrej Babiš by chtěl do roku 2025, aby výdaje na vědu tvořily 2,5 % HDP. Skládání rozpočtů, které má hnutí ANO již sedmým rokem na starosti, v minulosti podpoře vědy ale příliš nepřálo – vědci si museli podle ekonoma Štěpána Křečka peníze od vlády tvrdě vybojovat.

Vím, myslíš to dobře, ty trdlo. Ale Volný tě zneužívá, vzkázal Novotný Csákové

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) napsal zpěvačce Iloně Csákové třístránkový dopis. V něm ji varuje před její spolupráci se stranou Volný blok, za kterou kandiduje v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny jako lídryně Jihomoravského kraje. „Posílám ti místo veřejného výsměchu hodně štěstí. V té bramboračce, co sis vytvořila v hlavě, ho budeš potřebovat,“ vzkázal Novotný.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama