Sestry společně vypadly z balkónu, nejstarší bylo 16 let. Dopis odhalil důvod neštěstí v Indii
Tři sestry z indického Ghaziabádu poblíž Nového Dillí společně vyskočily z balkonu poté, co jim rodiče zabavili telefony. Dívky na nich měly být závislé, podle agentury Press Trust of India se účastnily korejské hry, která spočívala v plnění série úkolů. Sestry jí údajně byly tak pohlceny, že od covidové pandemie vůbec nechodily do školy, a když jim rodiče přístup ke hře omezili, všechny tři spáchaly sebevraždu. Nejmladší z nich přitom bylo pouhých 12 let.
Žena z USA zastřelila manžela, dvě děti i sebe. Před činem plakala na TikToku: Potřebuji pomoci
Hororový čin zoufalého člověka. Emily Longová v americkém Madbury zastřelila svého manžela a dvě děti — osmiletého Parkera a šestiletou Ryan, načež obrátila hlaveň zbraně proti sobě. Na místě činu policisté nalezli fyzicky nezraněné tříleté batole. Zkratu předcházel špatný duševní stav čtyřiatřicetileté matky, v němž se ocitla i kvůli partnerově rakovině v terminálním stadiu. Ještě několik dní před rozšířenou sebevraždou žena sdílela video na sociální síť TikTok, kde pravidelně komunikovala. „Dnes jsem se rozhodla změnit své myšlení. Dostanu se z téhle deprese. Ať už budu chtít, nebo ne,“ svěřila se dva dny před tragédií. Případu se věnuje televize NBC.
Matka měla utopit ve vaně své děti a poté podpálit byt. Slovenské policii se údajně přiznala
Dvě děti přišly o život při úterním požáru v bratislavské městské části Ružinov. Na místě zasahovaly všechny složky záchranného systému. O tragické události informuje tamní Operační středisko záchranné zdravotní služby OS ZZS. Podle informací TV Markíza pětiletá dívka a dvouletý chlapec nezemřeli na následky požáru, nýbrž je utopila vlastní matka, která posléze byt podpálila.